Android Casus Telefon Dinleme Yazılımları

Android Casus Telefon Dinleme Yazılımları 300 TL

Telefon Dinleme

 

android casus yazılımlar

 

teknoloji merkezi android casus telefonlar

Hedef telefonun yapmış meydana geldiği tüm konuşmalar ve amaç telefona iştirak eden konuşmalar kayıt altına alınarak sizlere vermiş olduğumuz web adresinden sizlere ilişkin kullanıcı ismi ve parola ile giriş inşa ederek dilediğiniz süre dinlemesini yapabilmektesiniz. bu program tek kayıt programı olup şüphesiz hiç tek konuşmayı kaçırmadan bilgisayarınızdan dinlersiniz.Casus telefonlarimiz ile prof dinleme yapabilirsiniz

Ortam Dinleme

Hedef telefona yönetici numarasından atılan ve amaç telefonda görülmeyen sms ile sevk edilen kod amaç telefonun koltuk aldığı noktada 20 dakikaya civarı ortam dinlemesini kayıt altına alıp verilen sizlere özel panelden dinlemenizi olanağı sağlar . böylece ortamı dinamik değilde kayıt altında tutmuş olursunuz.

Sms Takip

Yükleme yapılmış olan telefonun attığı smsler ve iştirak eden smslerin tek kopyası saat tarih ifade ederek sizlere verdiğimiz özel oturumda koltuk kayıt altına alınarak sizlere sunulmaktadır. Siz kımetli müşterilerimizin ise tek yapmanız lazım iştirak eden şifreniz ile giriş inşa ederek msjları kolay bir şekilde okumanızdır.

GPS Takip 

Hedef telefonun koltuk aldığı yeri ve adresi bir metre yanılma ile panelinizde gösterilmesini olanağı sağlar bunu yaparken geliştirilmiş Google Maps kullanılmaktadır.

Web Tarayıcısı Takip

Hedef telefonun girmiş meydana geldiği tüm web ve wap adresilerinin ayrıntıları saat ve tarih ifade ederek sizin panelinizde kayıt altına alınmaktadır.

Çekilen ve Kayıtlı Fotoğrafların Takibi

Hedef telefonun içinde koltuk alan gerek karşıdan sevk edilen gerek telefona yüklenen veya çekilen fotoğrafların tek kopyasını sizin yönetici oturumunda incelemenizi sağlar

Kişi Listesi ve Telefon Kılavuzu Takibi

Hedef telefonun içerisind ekayıtlı kılavuz ve birey kişi listesinin meydana geldiği benzeri numaraları ve kayıtlı adlarıyla panelinizde görüntülenmesini olanağı sağlar .

Cihaz Değişiklik Hakkı

Yükleme yapılmış olan telefonun bozulması değiştirilmesi veya kaybolması halinde ücretsiz olarak android telefonlara yüklemesi sağlanır.

300 TL BAŞLAYAN FİYATLAR İLE ANDROID CASUS YAZILIMLAR SATIN ALABİLİRSİNİZ

satin-al

android telefon dinleme yazılımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield