Araç Dinleme Takip Cihazı

ARAÇ DİNLEME TAKİP CİHAZI

 

11

 

 

Araç İçi dinleme cihazı enerjisini aracın aküsünden doldurmaktadır. Bu yüzden cihazın sürekli aktif durumdadır ve batarya bitmesi gibi bir sorun yaşamamaktadır. Araç dinleme cihazı , kaput, koltuk, torpito v.b… yerlerine gizlenebilmektedir. Cihazın montajını 15 dakika da size en yakın oto elektrikçiye yaptırabilirsiniz.

Montajı yapılan cihaz 7 gün 24 saat araç içinde aktif olarak çalışıp size hizmet vermektedir.

Cihazı araç içinde gizlersiniz ve cihazın ortam dinlemede mesafe sınırı yoktur. Araç içini dinleme yapmak için cihaza yerleştirilicek simkart numarasını aramanız yeterli olacaktır. Cihaz enerjisini aracın aküsünden aldığından ötürü sınırsız şekilde dinleme yapılabilir ve pil değiştirme gibi bir derdi yoktur.

Not : Bu ürün araç içerisindeki sesleri dinlemenizi ve aracın nerede olduğunu öğrenmenize ( adres tespiti ) olanak sağlar.

 • Araç içi dinleme cihazı özel takip gereksinimlerinizi sağlayan mükemmel bir dinleme cihazı
 • Aracınızı mesafe sınırı olmaksızın 7 gün 24 saat dinleyin

Araç hırsızlığına karşı aracınızın çalınma olasılığını düşünürsek piyasadaki en gelişmiş araç içi  dinleme ve adres tespiti yapan cihazdır. Şirket araçlarınızda sürekli olarak ortam ve araç içi dinleme verimliliğini arttırabilirsiniz bu sayede sevdiklerinize göz kulak olabilir, kişisel ve aile güvenliğiniz sağlamış olursunuz.

 

Araç Dinleme Takip Cihazı Fiyatı : 450 


 

protech

ÜRÜN SATIN ALMA FORMU

Comments for this article (10)

 • Entegre Kamera says:

  Süper bir dinleme cihazı, cihazı aracınıza bağlatıyorsunuz ve 7 gün 24 saat aracınızın nerede olduğunu öğreniyor ve araç içini sürekli online olarak cep telefonunuzdan dinleyebiliyorsunuz. Cihazı oto elektrikçilere 15 dakika da bağlatabiliyorsunuz. Piyasaya göre fiyatı çok uygun kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler teknoloji merkezi

 • KombiPro KombiPro says:

  Üründen 3 adet sipariş verdim. Sipariş verdiğim gün kapıda kadar teslim ettiler kurulumunu oto elektirikçiye 20 tl karşılığında yaptırdım artık kafan çok rahat şirket araçlarımın nerede olduğunu ve araç içinde sürekli neler konuştuklarını dinleyebiliyorum.

 • Sacekimirehberi Net says:

  Çok kaliteli bir cihaz daha önce farklı bir firmadan bu cihazın benzerinden almıştım yalnız şarjı 1 gün dayanmadı bu ürünün şarjı hiç bitmiyor ve sürekli araç içini dinleyebiliyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum fiyatına çok uygun kaçırmayın diyorum.

 • Fth Yldrm says:

  Süper bir cihaz 1 tane aldım 3 tane daha sipariş verdim aracımın nerede olduğunu ve içinde neler konuştuklarını bedava dinliyorum 🙂

 • FatihBurun EstetigiMekrezi says:

  harika bir cihaz şarj sorunu yok 7 gün 24 saat aracı takip ediyorum ve dinliyorum süper çok teşekkür ederim aynı gün elimde oldu

 • Talat Tut says:

  Telefonda ki bilgiler için sagolun ürün dediğiniz gibiymiş

 • Sabiha Göz says:

  Telefonda ki bilgiler için sagolun ürün dediğiniz gibiymiş

 • Nalan Dolan says:

  Ürün sorunsuz hızlı kargo

 • İlknur Kor says:

  Kapıda ödeme hizmetiniz çok güzel 1. günde teslim aldım saygılar

 • Sinem Acar says:

  Kapıda ödeme hizmetiniz çok güzel 1. günde teslim aldım saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield