Araç İçi Mini Dinleme Cihazı

Araç İçi Mini Dinleme Cihazı

Mini-A8-Car-GPS-Trackermini-a8-ouca-tudo-ao-redor-atraves-de-1-ligaco-escuta_MLB-O-3411166264_112012a8

 


 

  • Araç içerisine yerleştirilen A8 Mini Dinleme Cihazı ile aracın bulunduğu nokta belirli aralıklarla belirleyeceğiniz telefon numarasına sms olarak bildirilir.
  • Cihazın içerisine yerleştireceğiniz bir sim kart sayesinde hem o cihazın yerleştirildiği aracın yerini tespit edebilir ve aracın içerisini dinleyebilirsiniz.

Yeni bir ürün olmasına rağmen kısa zamanda en çok satanlar listesine girerek büyük bir etki gören mini a8 dinleme ve yer tespit cihazı sayesinde artık aracınız çalınsa bile yerini tespit etmke çok kolay olacaktır.

Cihazı aynı zamanda taksiciler de kullanabilir, gece çalışan taksicilerin bu cihaz sayesinde art niyetli müşterilerden gelebilecek tehlikeleri bertaraf etme imkanı vardır.

Mini A8 ortam dinleme ve yer tespit cihazı taksinin bulunduğu noktayı SMS yoluyla size bildirmektedir. bu sayede cihazdan gelen veriler sayesinde aracın yerini tespit etmek mümkündür, tek şarj ile 6 saat dinleme ve 7 güne kadar bekleme süresi bulunan cihaza sadece bir sim kart yerleştirmeniz yeterlidir.

Araç İçi Mini Dinleme Cihazı Fiyatı : 250 TL


ÜRÜN SATIN ALMA FORMU

Comments for this article (4)

  • Burak Polat Öz says:

    Başarılı bir ürün fiyatı da çok uygun tutmuşlar hemen alın derim

  • Bu cihazdan 5 adet aldım şirket araçlarıma taktım, araçlarımın her an nerede olduğunu bir sms ile öğrenebiliyorum ve ayrıca içerisinden neler döndüğünü net bir şekilde duyabiliyorum. Çok başarılı bir ürün teknoloji merkezine teşekkür ederim bize sağladığı kolaylıklardan ötürü

  • Mehtap says:

    Geçen hafta bu cihazdan aldım ve gerçekten çok iyi bir cihaz özelliklerinde 60 m2 kadar net sesleri duyabiliryorsunuz diyor ben aracımda kullanıyorum ve gayet memnunum adres tespiti de saglıyor aracımın her an nerede olduğunu sms ile öğrenebiliyorum. Tavsiye ederim. 5 yıldız

  • Profesyonel bir ürün kesinlikle her araçta olması gerekiyor. Adres tespiti olayı süper – Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield