Bilgisayar Hoparlör Dinleme Cihazı

Bilgisayar Hoparlör Dinleme Cihazı

bilgisayar-hoparlor-dinleme-cihazi

 

 

Bilgisayar Hoparlör Dinleme Cihazı Nasıl Çalışır?

Herhangi bir sim kartı cihaza takmalısınız. Daha sonrasında dinleme yapmak istediğiniz yere yerleştirmelisiniz. Daha sonrasında istediğiniz an sim kartı telefonunuzdan arayarak dinleme yapabilirsiniz. Bu üründe kullanlan sim kart modülü aslında bir cep telefonu mekanizmasına sahiptir. Cep telefonundan tek farkı tuşlarının olmamasıdır. Arandığı an cihaz otomatik olarak telefonu cevaplar. İsterseniz ses sensörünü aktiv edebilirsiniz. Böylece cihaz kendisi bir ses algıladığı zaman sizi arar. Böylece hiçbir konuşmayı kaçırmamış olursunuz. Dinlediğiniz sesleri çok basit birşekilde de kayıt edebilirsiniz. Cihaz sizi aradığında telefonunuzun ses kayıt butonuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece tüm konuşmaları kayıt altına almış olursunuz. Cihazın üzerinde herhangi bir uyarı ışığı veya ses çıkarabilecek bir sistem yoktur. Bir masanın altına yapıştırılabilir. İsterseniz bir saksının içine bırakabilir, çocuğunuzun eşinizin ya da arkadaşınızın herhangi bir giyisisine saklayabilirsiniz. Ceket, palto gibi astarlı elbiselere çok rahatlıkla bir köşesinden açarak yerleştirebilirsiniz. Cihaz sadece ve sadece 3 gram ağırlığındadır. İsterseniz bir aracın içine görünmeyecek şekilde de bırakabilirsiniz. Yani kısaca aklınıza gelebilecek heryere bırakabilirsiniz. Sim kart üzerinden iletişim kurduğu için mesefe sınırı kesinlikle yoktur. Personelinizin eşinizin çocuğunuzun; Laptop çantasına,aracına, ofisine,evine vb. her yere yapıştırıcı özelliği sayesinde rahatlıkla bırakabilir ve istediğiniz yerden dinleme ve takip yapabilirsiniz. Dünyanın en gelişmiş dinleme cihazı ürünüdür. Gsm tabanlı, mini ortam dinleme modülü. Mesefa sınırı olmaksızın, cihazın bulunduğu ortamı cep telefonu sistemini bire bir kullanarak dinleyin.

Bilgisayar Hoparlör Dinleme Cihazı Özellikleri

– Ses’ e duyarlı (VAS) özelliği ile sizi bilgilendirir. Ev, ofis ve araç içi uygulamaları için idealdir.
– Ses Sensörü sayesinde bir konuşma olduğunda bu süper cihaz otomatikmen sizi arar, sizde kimse birşey anlamadan dinleme yapabilirsiniz.
– Ses sensörünü aktiv etmek tamamen sizin elinizde ( isterseniz o bir ses algıladığında sizi arasın, isterseniz ses sensörünü kapatıp canınız ne zaman aramak isterse o zaman arayın.
– 60 metrekare çevresindeki her şeyi uydu aracılığıyla net bir şekilde dinleyebilme
– 2 Mikrofonla daha iyi dinleme
– GSM (850/900/1800/1900MHz)
– Şarjedilebilir 1500mAh lithium batarya
– Bilgisayarınızın usb girişinden şarj edilebilir
– Aadaptörü ile şarj edilebilir.
– Bekleme süresi 10 gündür.
– Konuşmaları kesintisiz olarak 7 Saat dinleyebilme imkânı sunar.
– Mini tasarım sayesinde farkedilmez.
– Çalışırken herhangi bir ses çıkarmaz ve ışık yanmaz farkedilmez

Bilgisayar Hoparlör Dinleme Cihazı Fiyatı : 550 TL

protech

ÜRÜN SATIN ALMA FORMU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield