Böcek Dinleme Cihazı

Böcek Dinleme Cihazı

BÖCEK DİNLEME CİHAZLARI MODELLERİ VE FİYATLARI


 

Araç, Ev, Ortam, Mini Dinleme Cihazı

Araç İçin Mini GPS ve Dinleme Cihazi

Yer Tespit 2 Yıl Garantili Sim Kartlı


 Mini-A8-Car-GPS-Tracker

CANLI ADRES TESPİTİ – HARİTADAN ANLIK ORTAM ADRES TESPİTİ ÖZELLİĞİ

gps-tracker

Araç içerisine yerleştireceğiniz A8 Mini Dinleme Cihazı sayesinde aracın bulunduğu nokta belirli aralıklarla kendi telefonunuza sms olarak bildirilir, cihazın içerisine yerleştireceğiniz bir sim kart sayesinde hem o cihazın yerleştirildiği aracın yerini tespit edebilir ve aracın içerisini dinleyebilirsiniz, yeni bir ürün olmasına rağmen kısa zamanda en çok satanlar listesine girerek büyük bir etki gören mini a8 dinleme ve yer tespit cihazı sayesinde artık aracınız çalınsa bile yerini tespit etmke çok kolay olacaktır, cihazı aynı zamanda taksiciler de kullanabilir, gece çalışan taksicilerin bu cihaz sayesinde art niyetli müşterilerden gelebilecek tehlikeleri bertaraf etme imkanı verdır, mini A8 ortam dinleme ve yer tespit cihazı taksinin bulunduğu noktayı SMS yoluyla size bildirmektedir. bu sayede cihazdan gelen veriler sayesinde aracın yerini tespit etmek mümkündür, tek şarj ile 6 saat dinleme ve 7 güne kadar bekleme süresi bulunan cihaza sadece bir sim kart yerleştirmeniz yeterlidir.

A8 MİNİ DİNLEME CİHAZI FİYAT :  499 TL   399 TL
 


Mini Ortam Dinleme Cihazı GSM

 

Mini Dinleme Cihazı dinlemek istediğiniz ortamı GSM üzerinden kesintisiz 24 Saat Dinleyin.

Her yere kolaylıkla gizlenebilir boyutları ile dünyanın her yerinden, dilediğiniz zaman arayarak dinlemenizi sağlayacak bir modüldür. Modül içine dilediğiniz herhangi bir operatör firmaya ait SIM kart yerleştirmeniz neticesinde modüle takmış olduğunuz sim karta ait numarayı cep telefonundan arayarak ortamı dinlemeye başlayabilirsiniz.
Mini dinleme cihazı Şarj edilebilir dahili pili sayesinde 8 saatin üzerinde sürekli dinleme imkanı sunmaktadır. Herhangi bir elektrikli eşya içine şarj adaptörü ile yerleştirildiğinde ise enerji sıkıntısı olmaksızın dilediğiniz kadar dinleme yapmanıza imkan sağlayabilmektedir.

Böcek dinleme sistemi zekice hazırlanmış şüphe uyandırmadan evinizede ve işyerinize yerleştirebileceğiniz harika bir dinleme cihazıdır. GSM vericisi sayesinde kesinlikle ve kesinlikle mesafe sınırı yoktur. Dünyanın neresinde olursanız olun sadece dinleme cihazına yerleştirilmiş numarayı cep telefonunuzdan arayarak evinizi veya işyerinizi dinleyebilirsiniz. Her an her saat kesintisiz bir şekilde arayarak dinleme yapabilirsiniz. Cihazın bataryası bittinde tekrar sarj ederek kullanabilirsiniz.
Kısa Ürün Açıklaması , Cihazımız resimde gördüğünüz gibi çok küçük bir dinleme cihazı olup, gsm sistemi ile çalışmaktadır. Cihazı her türlü ortamda ve tekrar tekrar şarj ederek kullanabilirsiniz. Cihaz küçük ebatları dolayısıyla kişisel takip amaçlı olarakta kullanabilirsiniz.
Cihaz kutulu bir şekilde gönderilecek olup, dışarıdan içinde ne olduğu kesinlikle anlaşılmaz.
Cihaz’ı kullanırken dikkat etmeniz ve dinlemek istediğiniz ortama yerleştirmeden önce yapmanız gereken hususlar aşağıdaki gibidir ;

 • Cihaz’ a takacak olduğunuz Sim Kart yeni bir hat olmalı ve kimse tarafından bilinmemeli.
 • Cihaz’ a takacak olduğunuz Sim Kart’ı takmadan önce herhangi bir telefonda açarak, telefon açılırken istenilen Pin Kodu sorgusunu kapatmanız gerekmektedir. Cihaza sim kartı yerleştirdikten sonra usb girişinin yanında kırmızı ışık yanacak ve cihaz aktif olacaktır.
 • Bu işlemler bittikten sonra Ortam Dinleme Cihazınızı dinlemek istediğiniz ortamda uygun bir yere bırakınız.
 • Cihaz’ı bıraktıktan yaklaşık 1 dakika sonra, cihaz içerisindeki Sim Kart numarasını kendi telefonunuzla arayın ve otomatik dinlemeye başlayın. Bütün yapılması gereken budur.

Cihaz’ın Kullanım Alanları ; 

 • Personel Takip amaçlı, 
 • Çocuk Takip amaçlı, 
 • Eş Takip amaçlı, 
 • Yaşlı aile bireyini takip amaçlı, 
 • Bakıcı Takip amaçlı, 
 • Evcil Hayvan Takip amaçlı, 
 • Sevgili Takip amaçlı, 
 • Önemli Kargo Takip amaçlı. 

 

Teknik Özellikler :

Desteklediği Şebekeler : Avea , Turkcell , Vodafone

Çektiği Akım : Bekleme Modunda: 20 mAh – Dinleme Modunda: 200 mAh

Ses Alış Hassasiyeti : -75 dB

Batarya : 3,7 V DC 900 mAh Lithium

Şarj Voltajı : 5-6 V DC 500 mAh

Adaptör : 100-240 V AC / 5 V DC

Ölçüler : 13 X 36 X 53 mm

Ağırlık : 20 gr

ÜRÜNÜMÜZ ÇİN MALI DEĞİL RESMİ KAYITLIDIR.

Ürüne GSM Simkartınızı Taktığınız Taktir de Cihazın Bulunduğu Ortamı 24 Saat Cep Tel. Arayarak Kesintisiz Dinleyebilirsiniz.

 

Mini Dinleme Cihazı Fiyat : 350 TL
Priz Dinleme Cihazı

MOTOROLA INC. TEKNOLOJİSİ KULLANILMIŞTIR

3-4-5-6 ‘ lı Priz olarak satışa sunulan, Priz dinleme cihazı profesyonelce hazırlanmış GSM verici tabanlı SİMKART ( tüm hatlarla uyumlu ) ile çalışan ortam dinleme cihazıdır.

Kullanımı oldukça basittir. Priz dinleme cihazını aldığınız zaman içine 1. adet simkart yerleştiriniz ( tüm hatlarla uyumludur ) ve artık mesefa ve enerji sınırı olmadan ( batarya bitme, cihaz kapanma gibi sorunlar söz konusu değildir, enerjisini 220 v prizden almaktadır ) priz içinde ki cihaz sayesinden 100 m2 kadar ortamda ki sesleri net bir şekilde mikrofonundan ( simkarta bağlı olan telefon numarasını arayarak ) ortam dinlemesi yapmaya başlayabilirsiniz.

CİHAZ IMEI KAYITLIDIR
SINIRSIZ KAPANMAMA GARANTİSİ MEVCUTTUR
ÜRÜN 2. YIL TR GARANTİLİDİR

PİYASADA Kİ EN İYİ DİNLEME CİHAZIDIR ( GARANTİLİ )

MESAFE SINIRI YOKTUR, DÜNYANIN HER YERİNDEN CİHAZIN BULUNDUĞU ORTAMI 7 GÜN 24 SAAT DİLEDİĞİNİZ ZAMAN ARAYARAK DİNLEYEBİLİRSİNİZ.

Siparişlerinize özel olarak 3-4-5-6 – 10 gibi veya sanayi tipi olarak üretilebilir.


BU CİHAZ YURT İÇİ VE YURT DIŞINDAKI TÜM OPERATÖRLERDE ÇALIŞIR.
(TÜM AVRUPA,ASYA,AFRİKA,ORTA DOGU ÜLKELERI VB.)

PRİZ DİNLEME CİHAZI FİYAT : 449 TL
 

Comments for this article (4)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield