Casus Dinleme Yazılımları

Casus Dinleme

Casus Dinleme Yazılımları

Günümüz teknolojisinin insanlara sunduğu imkânlar saymakla bitmez. Ev aletlerinden tutunda çocuk oyuncaklarına kadar yani her yaş gurubunu kapsayacak şekilde geniş bir yelpazede insanların hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Bu teknolojik gelişmelerin başında kuşkusuz elektronik cihazlar her zaman başı çekmektedir. Özellikle cep telefonlarının sürekli güncellenmesi her gün başka özellikte ürünlerin piyasaya sürülmesi teknolojik gelişmeleri yakından takip edenler tarafından merakla beklenir.

Günlük hayatın koşuşturmaları içinde eşinizin, çocuğunuzun veya yanınızda çalışan personelinizin neler yaptığını takip edebilecek ve her an haber alabilecek casus dinleme programları üretilmiştir. Bu programlar Türkiye’nin en çok izlenen genel kanallarından kana d, ATV ve Show TV kanallarının ana haber bültenlerinde gündeme gelmiştir. Casus dinleme yazılımları akıllı telefonlar, android tabletler, ipad gibi son çıkan cihazlarda başarılı bir şekilde uyum sağlayarak çalışmaktadır. Bir çok casus dinleme programı üretilmiştir. Bunlardan bazıları, spybubble, mspy ve maxi gibi en çok tercih edilen casus yazılım programlarıdır.

İşveren olarak çalışanınızın gönderdiğiniz bir yerden her zaman geç gelmesi ve trafiğe takıldım demesi. İş uzun sürdü gibi basit bahaneler bulması veya çocuğunuzun olması gereken saat ve yerde olmaması, eşinizle olan ailevi problemler sonucunda neler yaptığını sorduğunuzda tatmin edici cevaplar veya kaçamak cevaplar almak ve benzeri durumlardan kurtulmanız artık casus yazılımlarla çok basit hale gelmiştir. BU sistem nasıl çalışır? Takip edilecek kişinin telefonuna yüklenen özel bir yazılımla yapılmaktadır. Bütün mesaj, aranan numaralar ve arayan kişileri ve nerde olduklarını gösteren mükemmel ötesi bir sitemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield