CASUS TELEFON DİNLEME

CASUS TELEFON DİNLEME

casus aldatılmayın     İnsanlar her zaman bilgi toplama konusunda çalışmalar yapmışlardır. Bu konu ile hem ülkeler hem de bazı paralel yapılanmalar çok yakından ilgilenmiş ve ulaşılması zor bilgileri toplama konusunda sürekli yeni çalışmalar üzerinde durmuşlardır. Özellikle bilgi ve teknik konularında bu kaynakların çalınması ve yeni bilgilere ulaşılmasının yanı sıra Dünya üzerindeki bütün ülkelerin politikalarını ve hedefledikleri amaçları öğrenmek adına bu casusluk ( casus telefon ) işlerine girilmektedir. Bilim ve teknoloji konusunda biraz daha önde olan ülkeler, başka ülkelerin bu konuda yapacağı başarılı hamleleri hazmedemediklerinden, o ülkelerin attığı her adımdan haberdar olmak adına bu casusluk çalışmalarını yürütmüşlerdir.

Eşini Telefon Dinleme, casus yazılım ile yakaladı

casus telefon


erkek casus telefon     Casusluk konusunda ileri safhalara gelmiş olan ülkeler hedef seçtikleri ülkelerin bünyesine adeta arı kovanı koyar gibi yapılanmışlar ve bu yapılanmayı gizlemeyi başarmışlardır. Casus telefon dinleme ya da özel odalara böcek koymak gibi yollara başvurarak o ülkenin mevcut yapısına paralel bir oluşum dahi gerçekleştirmişlerdir. Bu eylemlerine ulaşmak için kullandıkları insanları ise çok sıkı eğitimlerden geçirerek çok zorlu şartlar ile mücadele edecek casuslar haline getirmeyi başarmışlardır. Gelişen teknoloji iletişim araçları üzerinde kanunsuz kontrol mekanizmasını sağlayarak bunu yasa dışı amaçlar için kullananlara bir fırsat olarak sunmuştur. Burada amaç çok önemlidir. Atom ile ilgili çok önemli bir buluşun enerji üretme konusundaki başarılarını bilmemize rağmen, İstendiğinde nasıl kitle imha silahı olarak kullanıldığını çok iyi bilmekteyiz.

Bilim ve teknolojinin iletişim konusundaki gelişimini de casus telefon dinleme yazılımı aracı yapanların da oldukça fazla olduğu bilinmektedir.  İnsanların kendi bilim ve teknik gelişimlerini yine kendi zararlarına kullandıklarını bilmek aslında son derece üzücüdür fakat bu casus telefon dinleme olayı gibi daha birçok yöntem insanlar tarafından kullanılmaya devam edecektir. Üstelik çoğu zaman kendilerinin karşı taraf hakkında bilgi alıp avantajlı duruma geçtiklerini Senarken, kendilerinin de aynı anda karşı taraftan dinlenildiklerini de bilmemektedirler. Sonuçta bu ve bunun gibi casusluk faaliyetleri uzun yıllardır sürdüğü gibi bundan sonra da gelişerek devam edecektir. Bu gibi durumlarda bu işleri yapanların arasını açarak düşmanlık zemini hazırlamada da önemli rol oynayacaktır.

TELEFON ADRES TESPİT ETME

( GPRS TELEFON TAKİP )

casus adres belirleme

 

ALDATMA – ALDATILMA CASUS TELEFON YAZILIMLARI 

Iphone, Android, Samsung, Htc, BlackBerry,Nokia casus yazılım alın aldatılmayın.

kadın casus telefon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield