Casus Telefon Modelleri

casus telefonlar

Casus telefonlar yardımıyla çoğalış hiçbir şey saklı kalmayacaktır. bir sevdiğiniz sizden bir birşeyler gizliyor bunun farkındasınız ancak elinizde bir ispat yok suçlayamıyorsunuz. Bu sıkıntılar çoğalış casus telefonlar yardımıyla ortadan kalkıyor. Gündelik yaşantımızda telefonlar her kişinin vazgeçilmezleri haline gelmiştir. Teknolojinin gelişmesiyle elimizdeki telefonlar android işletim sistemleri yardımıyla web üstünde her çeşitli işlerimizi görebilmekteyiz.

Ayrıca sosyal ağ sitelerini de girip arkadaşlıklar, dostluklar kurabilmekte fotoğraflar paylaşabilmekteyiz. Sevdiğiniz bir insanda şüpheleniyor ancak uzakta meydana geldiği amaçlı takip edemiyor olabilirsiniz. Bu sorun çoğalış eskiler de kalmamaktadır. Casus telefonlar yardımıyla karşınızdaki insanın telefonuna programı yüklemeniz vaziyette tüm saklı kalmış şeyleri ortaya çıkaracaksınız. Sizin meydana getirdiğiniz özel hesabınıza bir gündelik benzeri her davranış yansıyacaktır. Sizden saklanmış bir msj, fotoğraf, smsler, mmsler, sosyal ağ sitelerinde paylaşmış olduğunuz sözler ve fotoğraflar, bulma kayıtları aklınıza gelebilecek her şey üstelik silinmiş öğeleri dahi görebileceksiniz.

Bu iyimi olabilir kötümü bilinmez fakat en azından saklı kalmış gerçekleri ortaya çıkaracaktır. Sizin telefonunuza da bu casus girmiş olabilmektedir tabiki bizzat değil. Karşınızdaki sevdiğiniz bir birey sizlere bunu yapmış olabilmektedir tetikte durmanızda fayda var. Casus telefonlar her şeyi ortaya çıkarmayı seven yazılımlardır. Bu yüzden yapmış olduğunuz hareketlere, etkinliklere bir sürü fakat bir sürü uyarı etmeniz gerekecektir. Casus telefonlar sizlere eşinizi bir sürü sıkı tanımanızı ve dostunuzu gerçek seçmeniz ile ilgili destek eden suçsuz fakat bir o civarı da akıllı yazılımlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield