Casus Telefon Yazılımı

CASUS TELEFON YAZILIMI

casus-telefon-dinleme-modelleri

 Telefon dinleme ile casus yazılım kullanarak eşini, sevgilisini yakaladı.

ALDATILMAKTAN SON ANDA KURTULDU

Not: Bu sahneler tamamen hayal ürünüdür. Sizde bu tarz duruma düşmemek için

GÜVENLİK AMAÇLI YAZILIM

EŞ, ÇOCUK, SEVGİLİ TAKİP PROGRAMI GPRS ÖZELLİKLİ HARİTADA KONUM GÖSTERME

aldatılan kadın


Dünya baş döndürücü şekilde, bilim ve teknoloji konusunda ilerleme kaydetmektedir. Özellikle iletişim konusunda her gün bir yenilik ile karşılaşıyoruz desek yalan olmaz. Özellikle telefon teknolojisinin baş döndüren hızına yetişmenin hiç imkânı yok bu günlerde. Bundan kısa zaman önce koskoca bir ülkenin istihbarat ekibinin dahi sahip olamadığı imkânlara, herkes az bir ücret sayesinde ulaşabilmektedirler. Öyle ki casus telefon yazılımı pek çok kişi tarafından rahatça yapılmakta ve bu yazılımlar sayesinde insanlar para kazanabilmektedirler. Günümüz cep telefonlarının mesaj olsun konuşma olsun, takibi rahatlıkla yapılabilmekte, telefona yerleştirilecek küçük bir malzeme ile o telefonu kullanan kişinin bütün sırlarını ortaya dökmektedir. Her telefona uygulanacak şekilde hazırlanan casus telefon yazılımı her yerde ve her alanda kullanılmaması gereken bir programdır. Bazı zamanlarda suç teşkil edebilecek bu durum insanların başına bela da olabilecektir. Casus telefon yazılımı insanların hizmetine sunulan çok önemli bir yenilik olmasına karşın bu yeniliği yasal çerçeveler içinde kullanmak zorunludur.

iphone-casus-telefon

                      Hemen her marka telefona ve onların birbirinden farklı modellerine uygulanan casus telefon yazılımı, insan hayatına oldukça hızlı bir şekilde girmekte ve etki etmektedir. Casus telefon yazılımları yalnızca mesajlara uygulanarak çok makul fiyatlara bu uygulamadan yararlanılmaktadır. Bununla beraber, telefonun mesajlaşma ve konuşmanın da bulunduğu her türlü kullanımına da uygun casus telefon yazılımları elde edilebilmektedir. Yalnız alanı genişledikçe fiyat ta bin lirayı geçerek artmaktadır. Fakat insanlara sağladığı gizli bilgiler düşünüldüğün de bu fiyatların fazla önemi olmamaktadır. Çünkü olay sizin takibe aldığınız kişi ve takibe alış nedeniniz ile alakalı olacağından bu bedellerin çok da önemi olmayabilir.

Casus Telefon Yazılımı Modelleri

Casus Telefon Yazılımları, iphone, android, samsung, htc, nokia, blackberry ve tüm cep tel. modelleri için casus yazılım ve telefon dinleme yazılımları ucuz fiyatlarla garantili olarak telefonunuza yüklemek eş, çocuk ve sevgilinizi takip etmek için ” güvenlik amaçlı ” bize ulaşınız.

Aile içinde oluşabilecek güvensizlik durumlarında çok sık başvurulan bir sistem olan casus telefon yazılımı sistemi, aldatılma ihtimalini düşünen insanların her şeyden önce başvurdukları yoldur.  İnsanlar bu yazılımların kullanılması durumundan faydalanarak arkalarından iş çevrilip çevrilmediğini kolayca anlayabilirler ve bundan sonra atacakları adımları ona göre daha dikkatli atarlar. Sonuçta bilim ve teknoloji her zaman insanların lehine olan buluşları üreterek onların önüne sunmaktadırlar. Bu imkânları iyi yönde değerlendirip doğru kullanmak ta yine insanların elindedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield