CASUS YAZILIMLAR

CASUS YAZILIMLAR

 iPhone, Blackberry,Samsung, Nokia Android

Casus Yazılım Telefon Programları

iPHONE ve ANDROiD CASUS YAZILIMLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

casus yazılım telefonları

 

Casus yazılımını kullanmanın amacı yazılımı yüklediğiniz telefonu izlemek, dinleme ve takip etmektidr. Amaç bireyin aldığı ve gönderdiği bütün sms iletilerini MMS multi media iletilerini , iştirak eden giden ve bütün cevapsız aramaları, edinilen ve sevk edilen bütün e-posta kayıtlarını, rehberinde koltuk alan kişi listesini, telefonun koltuk aldığı koltuk (GPS) bilgisini öğrenebilir, izleyebilirsiniz .

Casus yazılımlar ile takip ettiğiniz bireyin telefon müzakereleri sesli olarak kayıt altına alabilirsiniz, ortam ses kayıt özelliği ile belirlediğiniz dk zaman süresince ses kaydı yaptırabilir bireyin koltuk aldığı yerdeki sesleri e-posta adresinize sevk edilmesini sağlayabilirsiniz.

Bu paketin en kocaman özelliklerinden biri ise amaç telefon üstünde çekilen görüntüleri ve videoları izleyebilirsiniz . izleyen kişi tek fotoğraf ya da video çektiğinde işlemler kayıt altına alınır ve sizlere özel panele rapor olarak gönderilir.

ios andorid

Yazılımın En Büyük Özellikleri

Sms Takip Özelliği

Sms takip özelliği izlemek dilediğiniz bireyin telefonuna iştirak eden ve giden iletilerin birer kopyasını saklı tek biçimde takip etmenizi olanağı sağlar . Sms takip özelliği ile edinilen ve sevk edilen bütün iletilerin kopyasını sizlere iletirken amaç telefonun iştirak eden ve giden kutusunda hiçbir zaman koltuk almaz.

Ortam Dinleme Ses Kayıt Özelliği

Hedef telefona bizzat yönetici telefonunuzdan tek tane saklı sms komutu gönderdiğinizde  ( sevk edilen özel kodlar amaç telefonda dikkat vermez ve görüntülenmez) amaç telefon sizin belitmiş olduğunuz zaman dk süresince bütün ortamdaki sesleri kayıt eder ve sizlere postalar. Sizlere erişen ses kaydını hesabınızdan bilgisayarınıza indirebilir ve rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Arama Kayıtları Takibi 

Gelen ve giden bütün müzakereleri bununla birlikte yapılmış bulunan çift taraflı bütün cevapsız aramaları arşiv halinde takip etmenizi olanağı sağlar . Görüşme yapılmış bulunan kişiler rehberde kayıtlı ise rehberdeki adları ile birlikte sizlere iletilir.

Telefon Müzakereleri Ses Kayıt Özelliği

Hedef telefon üstünde yapılmış bulunan iştirak eden ve giden bütün müzakereleri ses kaydı olarak kayıt altına alınır ve sizin hesabınıza gönderilir. Hesabınıza iştirak eden ses kayıtlarını bilgisayarınıza indirerek dinleyebilirsiniz.

android * iphone

E-Posta Takibi

E-Posta takibi ile amaç telefon üzerinden edinilen ve sevk edilen bütün e-postaları izleyebilirsiniz , mesela amaç telefon üzerinden tek e-posta okunduğunda, e-postayı gönderen kişi konu başlığı ve muhtevası otomatik olarak yedeklenir ve sizlere hemen bildirilir.

Şebeke Bilgileri

Şebeke verileri takip özelliği ile bireyin koltuk aldığı yerin baz istasyonu bilgilerinin sizlere iletilmesi demektedir, amaç bireyin kullandığı telefon gps özelliği mevcut olmayan tek telefon kullanıldığında ya da gps bilgisinin alınamadığı vaziyetlerde faydalanarak bireyin mahalle bilgisini öğrenebilirsiniz.

Gps Lokasyon Takip Özelliği

Gps takip özelliği ile amaç telefon koltuk aldığı konumu 5 metre yanlış payıyla saptama edebilirsiniz, amaç telefonun yerini öğrenmek istediğinizde amaç telefona tek tane az kısa mesaj gönderebilir koordinat bilgilerinin gsm telefonunuza gelmesini sağlayabilirsiniz.

 Çekilen Videoların Takibi

Bu özellik yardımıyla amaç telefon ile çekilen videoları sizlere verilecek bulunan web hesabı üzerinden izleyebilirsiniz . Videoların çekim kalitesi tespit edecek tek düzeye düşürülür ve en pek 16 MB olacak biçimde tarafınıza iletilir.

Sim Kart Takip Özelliği

Telefondaki SIM kart değiştirilse dahi yazılımınız çalışmaya sürdürür . Bu sayede, ortam dinlemesi ya da telefon dinlemesi yapabilmek amaçlı arayacağınız yepyeni numarayı da öğrenmiş olursunuz. SIM kart değiştirilse dahi hiçbir özellik devre dışı kalmamış olacaktır. Bununla Birlikte bu özellik yardımıyla takip ediyor olduğunuz bireyin 2. tek sim kartı varsa bu konuyla alakalı bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

 

Çekilen Resimlerin Takibi

Hedef telefon üstünde çekilen fotoğraflar yazılım aracılığıyla kayıt altına alınır, arşivlenerek sizin web hesabınıza gönderilir. Sevk Edilen resimlerin çekildiği tarihi bununla birlikte telefonun gps özelliği etkin ise resmin çekildiği yerin lokasyon bilgisini de sizlere iletir.

Telefon Kılavuzu Kayıtlarının Takibi

Hedef telefonun rehberinde koltuk alan bireylerin isimlerini, numaralarını ve elektronik posta adresleri benzeri bütün bilgilerini izleyebilirsiniz .

İnternet Ulaşımı Kayıtlarının Takibi

Takip ettiğiniz telefon üzerinden girilen bütün web adreslerinin kayıtlarını izleyebilirsiniz .

Blackberry Messenger Takibi

Blackberry modellerinde üstünde iştirak eden blackberry Messenger ile yapılmış olan bütün yazışmaları çift taraflı olarak izleyebilirsiniz .

Durum Bilgisi 

Hedef telefon üstünde yer alan takip yazılımınızın hangi özelliklerini kapalı ya da açık meydana geldiğini öğrenmenizi olanağı sağlar .

Uzaktan Kapatıp Açma

Herhangi tek sebepten ötürü amaç telefonu kapatıp açma istediğinizde, bizzat telefonunuzda amaç telefona tek tane az mesaj gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz mesaj amaç telefonda gözükmeyecek ve PIN kodu olsa bile sorunsuzca kapanıp yine açılacaktır.

Uzaktan Kontrol

Hedef telefon üstünde yer alan yazılımınızın bütün özelliklerini uzaktan kapatabilir ya da açabilirsiniz. Kapatma ya da açma işlemi bizzat telefonunuzdan amaç telefona mesaj göndererek yapılmaktadır. Unutmayın ki göndereceğiniz iletiler amaç telefonun iletiler ya da iştirak eden kutusunda hiçbir biçimde gözükmeyecektir.

 Telefondan Telefona Aktarım Özelliği

Takip ediyor olduğunuz birey telefonunu değiştirdiği onay de yoğun meydana iştirak eden telefondan programı silebilir tek yabancı telefona kurabilirsiniz. Aktarım işleminde rastgele tek sınır yokttümör.

Web Hesabı Üzerinden Takip Özelliği

Hedef telefon üzerinden yapılantüm işlemleri sizlere verilecek meydana iştirak eden internet hesabı kullanıcı ismi ve şifreniz ile giriş inşa ederek takip edersiniz. Internet hesabınızı aynı e-posta kutunuz benzeri düşünebilirsiniz. Yapılmış Olan bütün kayıtlar depolanır ve siz istediğiniz süre giriş inşa ederek bu bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

turkiye-kargo

CASUS TELEFON YAZILIMI 249 TL

0 216 606 36 16 – 0 532 675 11 41

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield