Cep Telefonu Dinleme

CEP TELEFONU DİNLEME

iphone-logo-200-px android-200px-logo

iphone-casus-telefonerkek casus telefon

kadın casus telefon     Dünya her geçen gün bir bilinmeze doğru hızla gitmektedir. Dış görünüş bakımından her kişi kurum ya da ülke temiz ve iyi niyetli olduğunu beyan etse de hem ulusal hem de uluslar arası müthiş bir güvensizlik ortamı hâkimdir. Dışarıdan gelen tehlikeli unsurları bir kanara bırakın, ülkelerin kendi içinde devlete paralel yapılanmalar ve hatta örgütsel düzeydeki yapılanmalar bile bu tip yasa dışı istihbarat işlerini yapmaktadırlar. Bazı durumlarda bürokratlar ile politikacıların da sıklıkla ters düştükleri de görülmektedir. Dünya genelinde bu sıkıntılar yaşanırken, gelişmiş ülkeler bu casusluk ve istihbarat çalışmalarında diğer ülkelere göre çok daha başarılıdırlar.

İstihbarat adı altında yapılan yasa dışı dinleme operasyonları sözde herkes tarafından kınanan davranışlar olmasına rağmen, her fırsatını bulanın da yapmaktan geri durmadığı durumlardır. Özellikle son yıllarda yaygınlaşan cep telefonu dinleme vakaları. İnsanları CSM operatörlerine olan güvenini de sarsmış olup bu yasadışı dinlemeler hem yurt içinden hem de yurt dışından kolaylıkla yapılmaktadır. Maalesef içinde yaşadığımız bu güzel Dünya kimsenin kimseye güvenmediği ve herkesin birbirinin kuyusunu kazdığı bir Dünya haline gelmiştir. İnsanların bu duruma gelmelerinde bitmek tükenmek bilmeyen hırsları ve insanların birbirine olan güven kaybı sebep olmaktadır.

casus-telefon-dinleme-modelleri

casus aldatılmayınBilim aslında insanlara sunulan çok önemli bir nimettir. Tabi ki doğru ellerde olursa faydalı olur. Ne yazık ki bilimin en ileri seviye de olduğu ülkelerde de bu yapılan bilimsel çalışmalar sonucunda ortaya çıkan yenilik ve buluşlar başka insanlara zarar verse de yalnızca kendi menfaatleri doğrultusunda kullanılmaktadır. Bu yaklaşım aslında bilimin temel prensiplerine aykırı da olsa ne yazık ki karanlık güçlere daha çok hizmet etmektedir. Cep telefonu dinleme de bu zihniyetin bir dışa doğru yansımasıdır. Büyük bir istihbarat ve casusluk oburluğu yaşayan bu güçler Dünya barışını ve savaşların sona ermesinin karşısında duran en büyük yapılanmadır aslında. Onlar ne savaşların bitmesini isterler ne de Dünyanın huzur bulmasını isterler. Onlar cep telefonu dinleme ve bilgi hırsızlığı yapma gibi en iyi yaptıkları işi yaparak her dönem de Dünya ya zarar vermekten çekinmezler.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield