Gizli Kameralar

GİZLİ KAMERA SİSTEMLERİ SATIŞ SİTESİ

 SİTEYİ ZİYARET ETMEK

İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ

TÜM GİZLİ KAMERA ve DİNLEME CİHAZLARI MODELLERİMİZ 2.YIL GARANTİLİDİR

Gizli Ses Kayıt Cihazları

Bu ürün USB flash bellek görünümlü bir ses kayıt cihazıdır. Oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Cihazın üzerinde bulunan açma kapama on/of düğmesini on(açık) konumuna getirdiğinizde kolayca ses kayıdına başlamış olursunuz. Cihazı off(kapalı) konumuna getirdiğinizde bilgisayarınıza takarak cihaz içerisinde kayıtlı halde bulunan ses dosyalarına kolayca ulaşabilir isterseniz bilgisayarınız aktarabilirsiniz. Ayrıca USB Ses Kayıt Cihazı 8Gb Kapasiteli bu ürünü bilgisayara takarak şarj edebilirsiniz.

Son derece temiz ve sağlıklı şekilde ses kayıdı yapabilmektedir. Bilgisayarınıza taktığınızda herhangi bir ek sürücü ihtiyacı duymadan çalıştırabilirsiniz. Usb ses kayıt cihazı içerisinde lityum-iyon pil bulunmaktadır. Böylece kolayca bilgisayarınızda şarj edebilirsiniz. En az 500 şarj deşarj kapasitelidir. İstenildiği taktirde ürünü harici bellek olarakta kullanabilirsiniz.

USB Ses Kayıt Cihazı 8Gb Kapasiteli Ürün Özellikleri
– 8 Gb dahili bellek kapasitesine sahiptir.
– Wav formatında ses kaydetmektedir.
– 128Kbps ses kayıt bit hızına sahiptir.
– USB2.0 özelliklidir.
– Bilgisayarınız usb çıkışından şarj edilebilmektedir.
– Hafıza kapasitesi ortalama 24 saattir.
– Tam dolu halde ortalama 13 saat çalışabilmektedir.
– İçerisinde dahili 120mAh Li-ion şarj edilebilir pil bulunmaktadır.
– Windows 2000 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 uyumludur.
– 70mm x 21mm x 9.4mm boyutlarındadır.
– 12gr. ağırlığındadır.
– Ürün siyah renktedir.

USB Ses Kayıt Cihazı 8Gb Kapasiteli Ürün Paket İçeriği


– 1 adet 8gb Usb Flash Disk Ses Kayıt Cihazı
– 1 adet Türkçe Kullanım Kılavuzu

Masa Saati Gizli Kamera

masa saati gizli kamera

Şarjı 12 saate kadar kullanım imkânı sunmaktadır. Bu kamera içinde bulunan sisteminin harekete duyarlı sensörleri sayesinde yakşalık 20 saate kadar sesli ve görüntülü olarak kayıt yapabilmektedir. Bu ürün sayesinde gözünüz asla arkada kalmayacak. Özellikle çocuk bakıcısı olan aileler ve ebeveynler için oldukça ideal bir üründür. Bakıcınızın çocuğunuza nasıl davrandığını öğrenebilirsiniz. Video kayıt süresini belirleyen 2 değişken vardır. Bunlardan birincisi hafıza kapasitesidir. Diğeri ise pilin amperaj kapasitesidir. Gizli kamera ürünlerinde 180mAh lik bir pil yaklaşık olarak 1 saatlik video kaydına tekabül eder. Ürünümüzün pili 2200mAh olduğundan 2200mAh/180mA = 12.2h yani 12 saatten daha uzun bir video kaydı yapılabilmektedir. Bu ürünle yapılan 40 dakikalık kayıt yaklaşık 1gb lık bir hafıza alanını doldurur. 32gb kapasiteye sahip bir hafıza kartıyla yaklaşık 21 saatlik video kaydı yapılabilir. Bu ürünle 16gb lık hafıza kartıyla 12 saat boyunca aralıksız kayıt yapabilirsiniz.

Duvar Saati Gizli Kamera

Evinizi hiçkimseye farkettirmeden izleyebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Çocuğunuzun bir bakıcısı var ve çocuğunuza nasıl davranıyor bunu merak mı ediyorsunuz? O zaman bu tam size göre bir ürün. Evde bebeğinizle vakit geçiren bakıcıdan tutun da ofisinizi, büronuzu ya da benzeri ortamları sorunsuzca görüntüleyebileceğiniz sınıfının en iyisi bir üründür. Zarif ve kusursuz görünümü sayesinde her yerde kullanabilirsiniz. Ürün temel olarak saat işlev fonksiyonlarını yerine getirir. Haricen içerisine gizli kamera monte edilmiştir. Ultra kalitede görüntü kaydı yapabilmeniz için CCD kamera kullanılmıştır. Saatin arka tarafında kayıt ettiğiniz görüntülerin yer alacağı hafıza kısmı bulunmaktadır. Çok kolay kullanımlıdır ve oldukça güvenilirdir. Görüntü transferine ihtiyaç duymayacağı gibi haricen bellek bağlamak zorunda da kalmazsınız Görünüleri içerisinde yer alan kendi hafızasına kayıt etmektedir.

Bu özelliği sayesinde casus avcıları tarafından fark edilmez. Görüntüler mpeg4 formatında kayıt altına alınırlar. Saniyede 30 kare kayıt edebilmektedir. Cihazın yanında tarafınıza gönderilecek olan usb kablo aracılığıyla kayıt ettiğiniz görüntüleri bilgisayarınıza aktarabilir ve isterseniz arşivleyebilir isterseniz izleyebilirsiniz. Tak ve çalıştır özelliği olduğundan dolayı haricen ek bir uygulamaya ihtiyac duymaz. Cihazı haricen televizyonunuza bağlayarak kayıt altına aldığınız görüntüleri televizyondan da izleyebilirsiniz.

Casus Duvar Saati Gizli Kamera Özellikleri
– 640 x 480px video çözünürlüğüne sahiptir.
– 8 Saat kesintisiz video kaydı yapılabilmektedir.
– Şık ve kaliteli tasarımı ile her yere uygundur.
– Gizli video kayıt cihazıdır.
– Video Usb kablosu aracılığıyla aktarılabilmektedir.


Çocuk Bakıcı Gizli Kameralar

Kablosuz iletişim teknolojisi sayesinde dijital olarak iletişim imkânı sağlamaktadır. Piyasada satılmakta olan analog cihazlara oranla %100 daha fazla kuvvetli çekime sahiptir ve aynı zamanda analog cihazlara göre daha uzun kullanım mesafesine sahiptir. Gece görüşlü kamerası otomatik olarak aktivasyonludur. Işıklıled göstergesi rahat kullanım sunar. Parlaklık ve kontrast ayarını istediğiniz şekilde ayarlayabilirsniz. Otomatik resim odaklama fokus ve beyaz ayarı yapabilirsiniz. 2.36inç geniş lcd ekranı ve bebeğinizi sakinleştirecek uygun melodileri ile bu ürün tam size ve bebeğinize göre.

Dijital Kablosuz Bebek İzleme Cihazı GP-2100 Detayları


 • Açık alanda 200 metre çekim alanına sahiptir.

 • Monitöre entegre lityum iyon şarj edilebilir pillidir.

 • Dijital kablosuz güvenlik cihazıdır.

 • 4 Adet kamera ile uyumlu olarak çalışabilmektedir.

 • Sürekli görüntülü kamera.

 • AV çıkışı ile Tv yada Dvr cihazlara bağlantı sağlanabilir.

 • Sabit sinyal ile parazitsiz bağlantı kalitesi imkânı sunar.

 • Açık alanda 200 metreye kadar görüntü kaliteli olarka aktarılır.

 • Gece görüş mesafesi ortalama 10 metredir.

 • İki yönlü görüşme olanağı sağlar.

 • Usb port aracılığıyla li-ion bataryası şarj edilebilmektedir.

 • Ses ile uyandırma fonksiyonu bulunmaktadır.

  Dijital Kablosuz Bebek İzleme Cihazı GP-2100 Paket İçeriği
 • 1 Adet Merkez Cihaz
 • 1 Adet Kamera
 • 2 Adet Adaptör
 • 1 Adet Kablo
 • 1 Adet Kulaklık
 • 1 Adet Kullanım Klavuzu

Kol Saati Gizli Kameralar

Kolunuza takın ve tek tuşa basarak kimseye hissettirmeden gizlice video çekim yapın. Bu gizli kamera oldukça kaliteli bir kol saati içerisine gizlendirilmiştir. En son teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Video kayıtlarınız oldukça kaliteli olarak kayıt altında tutulur. Kol saati kolunuzdayken etrafınıza hissettirmeden video çekimi yapabilirsiniz. Böylece her an kayıt yapabiliyor olacaksınız. Casus kalem ve diğer ürünlerdeki gibi çekim esnasında ışık göstergesi yanmaz. Böylece kayıttan kimsenin haberi olmaz. Normal kamera ve cep telefonu ile çekim yapamayacağınız yerlerde bu saat ile rahatlıkla kimseye farkettirmeden çekim yapabilirsiniz. Özellikle gazeteciler için mükemmel bir ürün olup her yerde kullanılabilir. Ürün gerçek bir kol saatidir ve quartz mekanizmaya sahiptir. Kamera saatin 2 numaralı yerindedir ve içe gömülü şekilde olduğundan farkedilmesi neredeyse imkânsızdır.

Kol Saati Gizli Kamera Yeni Model Özellikleri
– 4gb dahili hafızaya sahiptir.
– Aynı anda ses ve video kayıt özelliğine sahiptir.
– Usb port aracılığıyla li-ion bataryası şarj edilebilmektedir.
– Full şarj ile ortalama 2-3 saat kayıt yapılabilmektedir.
– 4gb hafızaya ortalama 20-22 saat kayıt yapılabilmektedir.
– İstenildiği taktirde ürünü harici bellek olarakta kullanabilirsiniz.
– Tak çalıştır özelliklidir.
– Videoları .avi formatında kayıt eder.
– Video çözünürlüğü 640 x 480px dir.
– Fiziksel olarka normal kol saati ile aynı boyuttadır.
– Saat tamamen metaldir.
– Unisex bir kol saatidir. Bay ya da bayan herkes kullanabilir. 

Anahtarlık Gizli Kameralar

Volkswagen Anahtarlık Kamera Özellikleri
– Saniyede 30 kare kayıt yapabilmektedir.
– 640 x 480px video çözünürlüğüne sahiptir.
– Sesli ve renkli video kayıtı yapabilmektedir.
– Resim çözünürlüğü 1280 x 720px`dir.
– Ses e karşı duyarlı olduğundan uzun süre batarya tasarrufu sağlar. Böylece uzun süre kayıt yapabilirsiniz.
– Harici bellek olarak kullanılabilmektedir.
– İstenildiği taktirde anahtarlık olarak kullanabilirsiniz. Böylece çevrenizdekilerin dikkatini çekmemiş olursunuz.

Volkswagen Anahtarlık Kamera Nasıl Açılır?
Açma düğmesine bastığınızda mavi ışık yancaktır. Yani bu cihazın bekleme konumunda olduğunu göstermektedir.

Volkswagen Anahtarlık Kamera İle Nasıl Resim Çekilir?
Anahtarlık da ön kısımda 3 adet düğme gözükmektedir. Bunlardan sadece en üstteki çalışmaktadır. Kamerayı açtıktan sonra kayıt düğmesine ( en üstteki düğme) 1x defa basılması gerekmektedir. Düğmeye basıldığında mavi ışık sarı olur ve tekrar mavi renge dönecektir. Artık resim çekilmiş ve hafızaya kayıt edilmiştir.

Volkswagen Anahtarlık Kamera İle Nasıl Video Çekilir?
Açma düğmesini açtıktan sonra mavi ışık yanar ve video kayıt başlatmak için kayıt düğmesi ( en üstteki düğme) aşağı yokarı 3-5 saniye basılı tutulur ve mavi ışık 3x kere yanıp sönecektir. Daha sonrasında ışık tamamen görünmez olur. Budurum video kaydının başlangıcını ifade eder. Video kaydı hafıza ya kayıt etmek için 1x kere kayıt düğmesine (en üstteki düğme) basılması gerekmektedir. Basıldıktan sonra mavi ışık tekrar görünülür (hazırda bekleme konumu) duruma gelir.

Volkswagen Anahtarlık Kamera İle Nasıl Ses Kayıt Edilir?
Açma düğmesini açtıktan sonra yan bölümde “sese duyarlı” düğmesini aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Bu şekilde olduğunda cihaz etrafında ses algıladığında mavi led ışık 3 defa yanıp söner ve kayıt başlamış olur.

Lütfen Dikkat
Anahtalık kameradan bilgisayarınıza veri aktarmak istediğinizde cihazı açık yani “on” konumuna getirmeniz gerekmektedir. 

TÜM GİZLİ KAMERA MODEL VE ÇEŞİTLERİ

Full HD Optik Gözlük Kamera okuma gözlük görünümlü gizli kamera ile sesli, renkli 1920 x 1080 çözünürlükte video kaydı yapabilirsiniz. İsterseniz fotoğraf çekebilirsiniz. İsterseniz gözlüğün camlarını değiştirebilir numaralı cam taktırabilirsiniz. İsterseniz harici bellek olarakta kullanabilirsiniz. Şık ve zarif gözlük kamera gizli kamera olduğu fark edilmez. 1080 Full hd gözlük kamera kendi hafızası yoktur. 32gb`a kadar desteklemektedir. Kayıtları izleyebilmek için kutu içeriğinden çıkan usb data ve aynı zamanda şarj kablosu ile bilgisayar arasında bağlantı kurulur. Tak çalıştır sisteme sahiptir. Dolayısıyla herhangi bir ek uygulamaya, programa ya da sürücüye gerek duymaz. Usb bağlantı kablosu aracılığıyla ilgili kayıtları izleyebilir, silebilir veya kopyalayabilirsiniz.Çekmiş olduğu video ve fotoğraflarda güncel saat ve tarih bilgisini eklemektedir.

– 1920 x 1080p çözünürlüğe sahiptir.
– Saniyede 30 kare kayıt yapabilmektedir.
– Avi video formatında kayıt yapabilmektedir.
– 1.5 Mbps-60Mbps: hızlı okuma / yazma
– USB 2.0 uyumludur.
– Dahili 280mAh Li-polymer pili vardır.
– 1-2 saat güç süresine sahiptir.
– 5V DC / 500mA güç adaptörü bulunmaktadır. 
– Güç tüketimi <0,8 Watt tır.
– Mikro sd kart desteği bulunmaktadır. En fazla 32gb`a kadar desteklemektedir.
– Stereo ses çıkışlıdır.
– 5 mega piksel CMOS kamera
– Çalışma sıcaklığı 0° C – 60° dir.
– Depolama sıcaklığı -20° C – 80° C dir.
– Windows Media Player, Real Player de kayıtlarınız oynatılabilir.
– Windows 2000 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 uyumludur.
– 160mm x 140mm x 40mm boyutlarındadır.
– 35gr. ağırlığındadır.

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield