İPHONE 5 TELEFON DİNLEME PROGRAMI

İPHONE 5 TELEFON DİNLEME PROGRAMI


Hayatımızın en kıymetli varlıkları çocuklarımızdır onların neler yaptığı kimlerle buluştuğu bizim amaçlı epeyce mühimdir . Hele son zamanlarda altını çizen haberlerde hiçte işitmek istemediğimiz haberlerle karşılaşınca bu konu hepten mühim bir duruma geliyor. İphone 5 telefon dinleme yazılımları yardımıyla ülkemizde pek çok birey çocuklarını berbat alışkanlıklardan, berbat ortamlardan, berbat arkadaşlıklardan kurtarmıştır. Birçoğumuz İphone 5 telefon dinleme yazılımı yardımıyla çocuklarımızın attığı adımdan yedi yirmi 4 haberdar olabiliyor ve bu telefon yardımıyla çocuklarınızın onlara yönelik suçsuz bize yönelik çok riskli durumda olan yalanlarını yakalayabiliriz.

İPHONE 5 TELEFON DİNLEME PROGRAMI

Telefon dinleme yazılımları ülkemizde tahmini 15 senedir kullanılmaktadır İphone 5 telefon dinleme yazılımları yardımıyla çocuklarımızı berbat ortamlardan ve berbat arkadaşlıklardan kurtarabilir onları bu biçimde ortamlardan eskiden bilgi alarak koruyabiliriz. Harika özelliklere sahip durumda olan bu programlar yardımıyla çocuklarımızı öyle ki prof bir dedektif benzeri takip edebilecek civarı sıkı donanımlı olabiliriz.

İphone 5 telefon dinleme yazılımı iphone telefonlarına uygun bir biçimde yüklenebilir ve kolay bir şekilde kullanılabilirsiniz. Kullanım esnasında rastgele bir ışık, ses veya dinlendiğini belli edecek bir işaretle karşılaşmazsınız. Bu telefon yazılımı yardımıyla dinleme inşa etmek bireyin yaptığı her çeşitli yazışma, girdiği her çeşitli web sitesi veya müzakerelerini dinamik olarak izleyebiliyor veya kaydedebiliyoruz. Sizin öğrenmenizi istemediğiniz saklı saklı durumda olan her iş sizin tarafınızdan öğrenilecek. Ne diyelim ya sevinçli olacağınız birşeyler öğrenirsiniz veya çok üzüleceksiniz.

Comments for this article (2)

  • Nalan Sar says:

    başarılı bir uygulama 7 gün 24 saat kesintisiz sevdiklerinizin nerede olduğunu kimlerle arkadaşlık yaptıklarını takip edebiliyorsunuz.

  • KombiPro KombiPro says:

    Güzel yazılım 24 saat çocuğumu takip edebiliyorum. Bir ebebeyn olarak herkese tavsiye ederim. Teşekkürler teknoloji merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield