Iphone 5 Telefon Dinleme

İPHONE 5 TELEFON DİNLEME

iphone-casus-telefon

iphone-logo-200-pxİphone 5 telefon dinleme programları sayesinde ülkemizde bir çok insan çocuklarını kötü alışkanlıklardan, kötü ortamlardan, kötü arkadaşlıklardan kurtarmıştır. Sizlerde Iphone 5 telefon dinleme programı sayesinde çocuklarınızın attığı adımdan 7/24 saat haberdar olabileceksiniz. İphone telefon dinleme programı sayesinde çocuklarınız asla size yalan söyleyemeyecek. Yalan söylemiş olsa dahi iphone 5 telefon dinleme programı bunu anında ortaya çıkaracaktır. Telefon dinleme programları ülkemizde yaklaşık 15 yıldır kullanılmaktadır. Bizlerde çocuklarımızdan her an haberdar olabilmemiz adına sizlere yıllardır bu telefon dinleme programını sattırmaktayız. İphone 5 telefon dinleme programları sayesinde çocuklarınızı sizlerde kötü ortamlardan ve kötü arkadaşlıklardan kurtarabilirsiniz. Muhteşem özelliklere sahip olan bu programlar sayesinde çocuklarınızı adeta profesyonel bir dedektif gibi takip edebilme imkanına sahip olacaksınız. İphone’nin her marka ve modeline uyumlu telefon dinleme programlarınızla profesyonel dinlemeler yapabilirsiniz. Unutmayın telefon dinleme programları iyi niyetli kullanıldığında her zaman güzel ve olumlar sonuçlar ortaya koymaktadır. Dilerseniz bahsetmiş olduğunuz iphone 5 telefon dinleme programlarının özelliklerinden sizlere kısaca bahsedelim…

iphone5-takip-yazılımı-2014

İPHONE 5 TELEFON DİNLEME PROGRAMI ÖZELLİKLERİ

 • Ortam dinleme: Hedef telefonun bulunduğu ortamı an be an dinleyebileceksiniz. İsterseniz dinlediğiniz ortamdaki sesleri kayıt altına alabileceksiniz.
 • Telefon Dinleme: Hedef telefon bir görüşmeye başladığı anda yönetici telefonunuza bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Siz de size vermiş olduğunuz panelden girip telefon görüşmesini dinleyebileceksiniz.
 • Ortamdan Anlık Görüntü Alma: İstediğiniz anda hedef telefonun bulunduğu ortamdan anlık görüntü alabilirsiniz.
 • Rehbere erişim: Hedef telefonun rehberindeki tüm kayıtlı kişilere erişebilme imkanınız vardır. Bu kişilerin telefon rehberinde ne diye kayıtlı olduklarını da görebilirsiniz.
 • İnternet Geçmişi Görme: Hedef telefondan girilen tüm web sitelerini görebilirsiniz. Dilediğiniz takdirde bu web sitelerini ziyaret edebilerek içeriklerinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.
 • Skype, Whatsapp, Facebook Görüşmeleri: Hedef telefondan yapabilen Skyp’e, Whatsapp, Facebook görüşmelerine görebileceksiniz. Dilediğiniz takdirde de bu görüşmelerinin bir kopya kayıt altına alabileceksiniz.
 • Gelen ve Giden SMS Kaydı: Hedef telefona gelen ve giden SMS kaydının hepsini görebileceksiniz. Hedef telefona gelen ve giden mesajların bir kopyası sizin yönetici telefonunuza gelecektir.
 • Sim Kart Değiştirme Bilgisi: Hedef telefonda eğer bir sim kart değişimi söz konusu olursa sizin yönetici telefonunuzda bildirim gelecektir. Siz de kişinin farklı sim kartlar kullanıp kullanmadığını görebileceksiniz.

 

" Profesyonel Casus Yazılım kullanın telefonlarınıza zarar gelmesine engel olun…"

Teknoloji Merkezi

 

Comments for this article (4)

 • eda says:

  bu program nasıl kullanılıyor naısl yuklenılıyor telefon elımde degılken nasıl yapılıyor benı bılgılendırırmısınız lutfen

 • selcuk09 says:

  öncelikle böle bir konuya deyindiniz için cok tşkrler insanlar bilinçsiz şekilde android telefonlarındaki bir cok izin isteğini görmüyor cok başarılı konu elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield