iPhone 6 Apple’s 2014 iPhone Özellik ve Fiyatları

iPhone 6 Apple’s 2014 iPhone Özellik ve Fiyatları

iphone6

İPHONE 6 BİZE NELER GETİRİYOR

Tedarikçiler Eylül tarihinden başlatmak amaçlı civarı dişli olarak önümüzdeki ev iPhone ile ilgili söylentiler, nihai birden çok ay süresince toplayıp edilmiştir. Söylentiler çoğunluğu odaklanmıştır oylandı ekran boyutu mühim ölçüde çoğalması bekleniyor edevat ,. IPhone’un ekran boyutu iPhone 5 ile 4 ” 3.5 ” büyüdü, ve iPhone 6 ile, ekran dahi büyüyebilir.

Apple bir dizi çevresinde katılaşan söylentiler çoğunluğu ile, ekran boyutları bir sürü farklı tecrübe olmuştur 4.7 ” ve 5.5 ” bütün kocaman ekranlar benimsemiş rakip Android ve Windows telefonlar doğrultusunda önümüzdeki iPhone getirerek,.

Apple kabul buyurdu , bizzat iç sunumlar birinde kocaman ekranlar ile gsm telefonları amaçlı dik tüketici isteği ve bu delillere dayalı, bu firma kocaman telefonları arzu pazarının yükselen bir segment hitap etmeyi tasarılıyor temizleyin yaşanıyor .

Yeni iPhone 6 söylenti boyutları iPhone 5, iPad mini, iPad havaya göre

iphone_6_ipad

Apple edilir beklenen 2014 seneyi Eylül çevresinde 4.7-inçlik iPhone 6 özgür bırakmak, fakat 5.5-inçlik iPhone lansman tarihi ile ilgili bir takım anlaşmazlıklar olmuşttümör. Nedeni Ile ya da çözülebilir olmayabilir imalat sıkıntıları , daha kocaman 5.5-inç iPhone verebilecek yakınında başlatmak 4.7-inç çeşidi , ya da bir anda belli bir süre daha sonraki bir tarihte.

Her ikisi de 4.7-inç ve 5.5-inç iPhone, nedeni ile kocaman ekranlar yükselen bir çözünürlüğe sahip olacak büyük ihtimal 1704 x 906 at, 4.7-inçlik modeli 416 megapiksel yoğunluğu ve 5.5-inç verecek bir megapiksel üç çözünürlük versiyon 365 megapiksel yoğunluğu.

Daha kocaman bir ekran ile beraber , iPhone 6 özelliği olabilmektedir sağlam safir ekranı, en azından bir takım modellerde ve söylentiler de 6 ince çerçeveler kabul edebilir iPhone ve belirttiler ince şasi. Daha kocaman 5.5-inç iPhone 6 olarak da Optik Imaj Sabitleme dahil olmak üzere olabilecek bir ayırt özelliği 4.7 inçlik iPhone 6. Bu kocaman bir iPhone 6 olması da olasıdır bir model olacak bir 128GB depolama kapasitesine sahip.

Yeni maketlerini, kağıt üzerinde şemaları ve parça sızıntı iPhone 6 büyük ihtimal 6mm ve 7mm, ve iPod touch amaçlı kalınlığı yakın içinde , şuanki iPhone 5 sn mühim ölçüde daha ince olacak tavsiye etti . IPod 6.1mm de önlemler dokunma ise şuanki iPhone 5’ler, 7.6mm kalınlığa sahiptir.

Ekran Teknolojisi

Şu an iPhone’lar kullanmak Düşük Hararet Poly Silicon (LTPS) teknolojisi, ve Apple iPhone 6 için bu teknolojiyi kullanmaya aynı ritimde devam etmek olabilir .

IPad Gökyüzü ve Retina iPad mini ile, Apple onay İndiyum Galyum Çinko Oksit amorf silisyum (a-Si), daha evvelki modellerde kullanılan ekranlar ile görülenden daha az kuvvet çizmek tiner görüntüler oluşturmak için (IGZO) teknolojisi, ama LTPS esasen önerisi IGZO daha elektron hareketlilik daha sıkı ve böylelikle Apple hemen hemen şüphesiz şimdilik minik iOS cihazlarda LTPS kullanmaya aynı ritimde devam edecektir.

Cam

iphone 6 ekran

Apple şu anda iPhone için sağlam ve hasar sağlam Corning Gorilla Glass kullanır, fakat raporlar firma geleceğin ekranları için safir kristal geçiş olabileceğini düşündürmektedir.
Sapphire boule
Safir kristal anda kamera lensi ve iPhone 5s ev düğmesi benzeri minik iPhone elemanlar için kullanılır, tarihsel kocaman miktarlarda üretmek için pahalı olmuştur, fakat Apple Geçen günlerde partnerlik safir imalat civarı rampa GT Advanced ile.

GT Gelişmiş teknolojisi ve Apple’ın mevduat ile, şirketi Apple geliyor olacak ev cihazların içerisine birleştiren görebiliyordu çok daha düşük bir fiyatla safir kristal çok daha kocaman miktarlarda üretmek olası olacaktır olasıdır .

2014 Ocakta ayı içinde , Dış-Ticaret Bölge Heyeti nezdinde belgeler Apple, Apple için ” ciddi yepyeni bir aşağı bileşeni” üstünde çalışmaya başlamak için safir tesisin lansmanı için bir ” agresif go-live zaman çizelgesi” arayışında meydana geldiğini anlam etti cihazlar. Bu aşağı bileşen için ne anlam eder ürün belirsiz olsa da, potansiyel iPhone 6 için bir safir kristal ekran olabilmektedir .

Son vakitlerde belgeler GT Gelişmiş gelmiştir ifadeyi 518 safir fırın ve bölme sistemleri satın ve yabancı bir 420 emretti. makineleri ile, Mesa, Arizona safir nebat arasındaki üretme yeteneğine sahiptir 100 milyon ve 200 safir görüntüler cihazların, bütün hattı için yeteri kadar . Müracaat için, Apple 2013 senesinde tahmini 150 milyon iPhone sattı.
Apple belirtiliyor bir tecrübe başladı firma montaj ortağı Foxconn cihazların 100 sipariş ile, bir safir ekran kapağı faydalanılarak bir iPhone için.

Dedikodular Apple, geliyor olacak cihazların safir kristal kullanmayı tasarılıyor ne civarı fazla aynı fikirde var. Bir Takım kaynaklar Apple var ima ederken safir hudutlu miktarda çalışmak ve böylelikle yalnızca fazla yüksek uç 5.5-inç iPhone’lar sağlam malzeme kullanırlar, başka kaynaklar Apple bahsetmek yeteri kadar safir vardır 4.7 aynı zamanda görüntüler için kullanmak iWatch ile beraber inçlik iPhone ve 5.5-inç iPhone.

Dizayn

İlk söylentiler anlatılan iPhone 6 kavisli bir ekran olabilmektedir , ama daha yepyeni söylentiler cihaz çok iPhone 5S benzeri düz bir ekrana sahip aynı ritimde devam edecektir öneririz. Fakat , benzeri görüntü, iki meselesiz geçiş imkanı sunan bir hafif konik cam ön oturumu olabilmektedir , bir raporda tarif edilen iki. Nikkei ve fotoğrafta ön panel kısmı kaçak.

LED arka ışıklandırmalı gelişmeler Apple bir tasarım için müsaade verebilir ince, daha hafif iPhone 6. Apple söylendi bunu çalışmak için ekstra oda belli bir süre vererek, bir ince 0.4mm modeline bir 0.6mm LED arka aydınlatma kayıyor. Apple aynı zamanda faydalanılarak söylenir tek parlak olmak geliştirme filmi yabancı elde etmek inceliği artacak mahaline iPhone 5s kullanılan bir çift sürümü (BEF),.

Aygıtta (veya çok sayıda cihaz) yükselen boyutu da firma hepten cihaz kalınlığı azaltmak için müsaade , elma parçaları dağıtım için ek bir oda verebilir, ve iPod touch benzeri tahmini olarak ince olabilmektedir .
Ayrıntılı bir iPhone 6 mockup şuanki iPhone 5s karşılaştırıldığında
4.7 ve 5.7-inç iPhone için Şemalar Mart yüzüne Japon mecmuası iştirak eden , MacFan. Tasvir diye konuştu “iPhone 6c,” şematik bir uyku cihazın sol üst bölümünde yer alan / ardından ve şuanki doğrultusunda tek LED flaş olmamak üzere pekçok zanlı tasarım öğeleri, bir düz, çerçeve-serbest cihaz gösterdi hap halinde Hakikat Ton flaş.

Bu tasarım çizimleri aşağıda görülebilir birçoğu çok iPhone 6 maketlerini, oluşturmak için kullanılır olmuştur. Maketlerini bütün kalın anten tatili ile beraber , böyle yuvarlak kenarlar vb mikrofon delikleri benzeri iPod touch-tarzı tasarım öğeleri göstermek. Şimdiye civarı maketlerini görülmüş çirkin anten sonları kalitesiz malzeme nedeni ile olabilmektedir ve civarı açık olmayabilir netleşmiş cihaz üstünde .

İşlemci Yükseltmeler

IPhone 5’ler Samsung aracılığıyla üretilen bir 64-bit A7 28-nanometre çip içeren . Apple’ın iPhone 6 söylendi kullanabilecek 20-nanometre A8 iştirak eden çipi TSMC enerji tasarruflu daha minik ve daha her ikisi de olacak. Samsung destekçi , fakat , üretimde bulunmaya aynı ritimde devam edecektir hafifletmek TSMC imalat yük bir takım .

A7 çip iPhone 5 A6 üstünde yüzde 31 iyileşme işaretlenmiş, ve 20-nm A8 çip sıçrama performansı benzer artışlar sunacak olabilir . İlk söylentiler için bir 4 çekirdekli 64-bit işlemci doğru işaret A8, fakat Temmuz rapor A8 işlemcisi esasında core.The A8 başına iki .0 GHz veya daha fazla yüksek bir frekans ile çift çekirdekli de olabilmektedir olabilir tavsiye etti 1GB RAM ile sınırlıdır, A7 benzeri aynı.

Apple Geçen günlerde lisans anlaşmasını uzatıldı Düş Teknolojileri, PowerVR grafik ve iOS cihazlarda kullanılan video donanımıyla Apple imkanı sunan firma ile. Gelecekteki cihazlar evvelki ev çekirdeğe mukayese et yüzde 50’lik bir kriter performans artışı sunuyor Serisi 6XT PowerVR GPU’ları alabilirsiniz olsa ev iPhone, şuanki iPhone 5s kullanılan Series6 grafik özelliği aynı ritimde devam olabilir .

Entegre ivmeölçer, jiroskop ve pergel sensör tarih toplayan Apple’ın M7 işlemcisi, olabilmektedir bir atmosferik sensörü ile yükseltilmiş iOS 8 beta çıkarılan bilgilere yönelik . Atmosferik bir sensör potansiyel gökyüzü eğilimleri ve tedarik yükseklik bilgileri ölçmek olası olacaktır.

Mart ayından bu yana bir rapor da sonraki iPhone içerebilir tavsiye edilen hararet ve nem sensörleri ihtimalle A8’in ev işlemcisi içerisine inşa edileceği, aynı zamanda .

Kamera İlaveler

Söylentiler bir söylenti doğru bakacak, iPhone 6 bulunabileceği kamera geliştirmeler ile ilgili belli bir süre fikirde var 8-megapiksel sensör kullanmaya aynı ritimde devam şu anda iPhone 5s yer alan ve 5c ve yepyeni düşündüren ayrı bir söylentiye 13 megapiksel Sony’nin sensör.

Sensör Apple kullandığı bakılmaksızın, yapıtlarında başka kamera gelişmeler de var. Mesela , iPhone 6 içerebilir Optik Görüntü Sabitleme (OIS). Apple söylendi çalışmaktadır INVENSENSE ile bir protokol hayret verici bir OIS jiroskop üreticileri bir firma . Optik Görüntü Sabitleme tam olarak fotoğraflar ve video klipler için müsaade cihaz shakiness telafi etmek için hareket-izleme kullanır.

INVENSENSE
Optik görüntü sabitleme vs Optik görüntü sabitleme. Mukayese görüntü nezaket Elektronik 360.
Göre tedarik zinciri söylentiler, Optik Görüntü Sabitleyici nedeni ile imalat sıkıntıları ve OIS çözümün fazla yüksek fiyatı hem, 5.5-inçlik iPhone 6 ile hudutlu olabilmektedir . 4.7-inçlik iPhone halen çabuk otofokus sunuyor elektronik görüntü sabitleme ile yepyeni bir lens modülü halinde Fakat , kamera gelişmeleri rastlamak için bekleniyor.

Diğer Özellikler

Apple’ın iPhone 6 özelliği aynı ritimde devam etmesi muhtemeldir Dokunmatik ID parmak izi sensörü önce iPhone 5S ve yepyeni bir söylenti yer aldı anlatılan TSMC gönderiler ile, cihaz için parmak izi sensörleri üretecek esasen devam ediyor .

Başka bir analist raporuna yönelik , Apple’ın yepyeni ev iPhone aynı zamanda dayanak olabilmektedir 80iki.11ac Wi-Fi. 80iki.11ac önce 2013 senesinde Apple mahsulleri görünmeye başladı standart, veya “Gigabit” Wi-Fi, üç kat daha çabuk civarı hızları sunuyor şuanki 80iki.11n kablosuz ağlar benzeri , saniyede bir Gigabit üstünde hızlara erişen . 80iki.11ac bilişim iPhone 5s ve iPhone 5c için çok hazırlıklı değil iken, Apple Wi-Fi çip tedarikçisi Broadcom yakın bir ile geldi yepyeni 80iki.11ac Wi-Fi çip akıllı telefonlar için.

Birden söylentiler Apple’ın parçası olarak NFC entegrasyonu yolunda belirttiğimiz benzeri NFC son , iPhone 6 ile önce iPhone içerisine yolunda yapabilir yaklaşan taşınabilir tediye çözümü. Geriye Nisan ayı içinde , emin KGI menkul değerler analisti Ming-Chi Kuo iPhone 6 tavsiye edilen bir NFC çip yer alacak ve bir takip raporu BrightWire Apple gösteren içerebilir bir taşınabilir tediye çözümü parçası olarak cihazın içerisine NFC teknolojisini. Pazarlama Phil Schiller, Apple’ın başkanı olarak iPhone 6 NFC dahil olmak üzere , fakat belli bir süre garip olacağını eskiden anlam etti NFC oldu ” rastgele bir olabilitesi yüksek meseleye çözüm değil.”

Birçok şuanki iPhone kullanıcıları var, bir arzusunu dile iPhone 6 çoğalmış pil ömrünü rastlamak için, ama Çin medyanında çıkan haberlere yönelik , 4.7 ve 5.5-inç ev iPhone’lar yalnızca mütevazı pil kazanımlar görebilirsiniz nedeni ile kocaman ekranların fazla yüksek çözünürlüklerde.

Olabilir ne bir sızdırılmış imajı 4.7-inçlik iPhone 6 için pil o bir .810 mAh kapasiteli gösterdiği benzeri yakışık mütevazı bir pil kazanç söylentileri doğruladı. Şuanki iPhone 5’ler bir .560 mAh pil kapasitesi vardır.

Çinli medya kaynaklarından bir rapor dinç dokunsal geribildirim teknolojisi kullanıcıların başka uygulama senaryoları ve dokunmatik ekranın belirli alanlarda dayalı dokunmatik ekranda titreşimlerini farketmek için müsaade , iPhone 6 dahil olmak üzere olabilmektedir işaret etmektedir .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield