Masa Lambası Dinleme Cihazı

Profesyonel Masa Lambası Dinleme Cihazı

masa-lambasi-dinleme-cihazi

Masa Lambası Dinleme Cihazı Nasıl Çalışır?

Herhangi bir sim kartı cihaza takmalısınız. Daha sonrasında dinleme yapmak istediğiniz yere yerleştirmelisiniz. Daha sonrasında istediğiniz an sim kartı telefonunuzdan arayarak dinleme yapabilirsiniz. Bu üründe kullanlan sim kart modülü aslında bir cep telefonu mekanizmasına sahiptir. Cep telefonundan tek farkı tuşlarının olmamasıdır. Arandığı an cihaz otomatik olarak telefonu cevaplar. İsterseniz ses sensörünü aktiv edebilirsiniz. Böylece cihaz kendisi bir ses algıladığı zaman sizi arar. Böylece hiçbir konuşmayı kaçırmamış olursunuz. Dinlediğiniz sesleri çok basit birşekilde de kayıt edebilirsiniz. Cihaz sizi aradığında telefonunuzun ses kayıt butonuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece tüm konuşmaları kayıt altına almış olursunuz. Cihazın üzerinde herhangi bir uyarı ışığı veya ses çıkarabilecek bir sistem yoktur. Bir masanın altına yapıştırılabilir. İsterseniz bir saksının içine bırakabilir, çocuğunuzun eşinizin ya da arkadaşınızın herhangi bir giyisisine saklayabilirsiniz. Ceket, palto gibi astarlı elbiselere çok rahatlıkla bir köşesinden açarak yerleştirebilirsiniz. Cihaz sadece ve sadece 3 gram ağırlığındadır. İsterseniz bir aracın içine görünmeyecek şekilde de bırakabilirsiniz. Yani kısaca aklınıza gelebilecek heryere bırakabilirsiniz. Sim kart üzerinden iletişim kurduğu için mesefe sınırı kesinlikle yoktur. Personelinizin eşinizin çocuğunuzun; Laptop çantasına,aracına, ofisine,evine vb. her yere yapıştırıcı özelliği sayesinde rahatlıkla bırakabilir ve istediğiniz yerden dinleme ve takip yapabilirsiniz. Dünyanın en gelişmiş dinleme cihazı ürünüdür. Gsm tabanlı, mini ortam dinleme modülü. Mesefa sınırı olmaksızın, cihazın bulunduğu ortamı cep telefonu sistemini bire bir kullanarak dinleyin.

Profesyonel Masa Lambası Dinleme Cihazı Özellikleri

 

 • Sese duyarlı (VAS) özelliği ile sizi bilgilendirir. Ev, ofis ve araç içi uygulamaları için idealdir.
 • Ses Sensörü sayesinde bir konuşma olduğunda bu süper cihaz otomatikmen sizi arar, sizde kimse birşey anlamadan dinleme yapabilirsiniz.
 • Ses sensörünü aktiv etmek tamamen sizin elinizde ( isterseniz o bir ses algıladığında sizi arasın, isterseniz ses sensörünü kapatıp canınız ne zaman aramak isterse o zaman arayın.
 • 60 metrekare çevresindeki her şeyi uydu aracılığıyla net bir şekilde dinleyebilme
 • 2 Mikrofonla daha iyi dinleme
 • GSM (850/900/1800/1900MHz)
 • Şarjedilebilir 1500mAh lithium batarya
 • Bilgisayarınızın usb girişinden şarj edilebilir
 • Adaptörü ile şarj edilebilir.
 • Bekleme süresi 10 gündür.
 • Konuşmaları kesintisiz olarak 7 Saat dinleyebilme imkânı sunar.
 • Mini tasarım sayesinde farkedilmez.
 • Çalışırken herhangi bir ses çıkarmaz ve ışık yanmaz farkedilmez.

Toplumumuzun, örflerimizin, anane ve göreneklerimiz doğrultusunda bize yönelik gerçek ancak saydığımız kavramlara yönelik hata durumda olan şeyleri mahaline getirirken çoğu insan gizler, saklar. Bu yaşamsal kıymetler insanlarımıza bazen hata bazen de gerçek neticeler doğursa da yapı bakımından mantığa zıt uygulamalardır. Genellikle öğrenim seviyesiyle ilgili durumda olan bu kavram ülkemizde bir takım olguların normalden çeşitli ilerlediğini göstermeye yetecektir .

    Toplumumuzun birikimlerinin sonucu meydana gelen bir takım olumsuzluklar vatandaşları çeşitli trafikte yaratıcılık yöntemine itmiştir. Bu pozitif getirilerinden bir tanesi olarak gösterilebilir. İnsan anatomisi layıkıyla farkındalık sürecinin içerisinde olmak arzu eder bir çok kez . Bu talep her süre sağlanamayabilir bir insan bir toplumla ya da çeşitli bir şahısla her süre protokol , anlaşmasağlayamayabilir. Bunun sonucu olarak da meydana casus yazılımlar ve buna ilişkili olarak yaratıcılıkla iç içe bir takım kavramlar meydana çıkmıştır. Bu meydana çıkan kavramların en başında dinleme cihazları gelmektedir. Bu cihazlar radyo frekansı sistemine ilişkili olarak çalışır ve uygulanması gayet temel sistemlerdir. Radyo frekansıyla ilişkili personel bu sistem kişilerin yaratıcılığıyla gerçek orantılı biçimde gelişir. Bu hipotez gölgesinde casus programlarda kişilerin yaratıcılığıyla yakalanma rizikosu zıt orantılıdır diyebiliriz.  Bu cihazların çeşitlerine göz gezdirdiğimizde binlerce çeşidinin meydana geldiğini söyleyebiliriz. Ancak bunların içindetümü benzer emele yarasada yaratıcılığın hudutlarını zorlayacak cinsten bir alet yer almaktadır o da priz ortam dinleme cihazıdır. Şarjsız ortam dinleme aleti grubuna giren bu alet CEP tabanlı bir bilişim ile üretilmiştir. Sayısız marifeti yer alan bu aletin ses algılayıcı özelliği de yer almaktadır . Bu özellik yardımıyla geriye bulma özelliği de kazanmıştır bu benzersiz alet. Kurulumu da çok temel durumda olan bu alet casus aletler içinde yapılmış durumda olan araştırmaya yönelik fark edilme oranı en az durumda olanaletlerden birisidir. Bunun yanında kuşkulanılacak aletler grubuna dahi belki girmeyecek bu alet maharetlerine ve özelliklerine yönelik gayet uygun fiyat bir ücrete sahiptir. Pekçok versiyonu yer alan bu alet tam olarak emeline yönelik bir bilişim harikası.

    Hedefleri gayesinde kullanıldığı süre dünyada ki velinimetlerden durumda olan bilişim bakalım gözünü son olarak hangi noktaya dikti.

Teknolojinin bize sunmuş meydana geldiği sayısız nimetlerden yararlanalım e yaşamımızdaki eksiklikleri gidermenin yöntemini arayalım.

Masa Lambası Dinleme Cihazı Fiyatı : 450 TL
 protech

 

ÜRÜN SATIN ALMA FORMU

Comments for this article (4)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield