Mıknatıslı Gizli Araç Takip Cihazı ” Profesyonel Cihaz “

Mıknatıslı Gizli Araç Takip Cihazı

” Profesyonel Cihaz “

CİHAZI KENDİ İNTERNET SİTESİNDEN İNCELEMEK İSTİYORSANIZ BURAYI TIKLAYINIZ

miknatisli-arac-takip-cihazi-online-int-takip-5174801_1425670792

miknatisli-arac-takip

 

miknatisli_arac_takip_cihazi_9

Kolay ve pratik uygulamalı bir araç takip cihazıdır. Araç altına mıknatısları sayesinde 1 saniyede monte edebilme avantajı sunmaktadır. Sistem online olarak çalışmaktadır. Cihaz içinde yerleştirilecek bir gsm sim kart ile internet üzerinden canlı olarak takip edilebilmektedir. TC101 sahip olduğu yüksek kapasiteli bataryası sayesinde 1 ayı aşkın süreyle konum bilgilerini aralıksız olarak gönderir. Cihaz sahip olduğu yüksek kazançlı gps alıcı modülü ve anteni sayesinde araç altından dahi GPS uydu bilgilerini başarıyla alabilmekte ve hata payını yok denecek kadar az seviyelere indirgemektedir. 

Sistem arayüzü Türkçe olup, takip esnasında da kullanımı son derece pratiktir. Dedektiflik hizmeti verenler, çocuklarını takip etmek isteyenler, eş takibi ve sevdiklerinizin gözlem altında olması gereken durumlarda kullanılabilecek profesyonel takip çözümüdür. 

TC101 özel korumalı kasası sayesinde sahip olduğu elektronik aksamı tüm dış etkilerden başarıyla korur. Yağmur, nem, sıcak vb. tüm dış etkenler cihazın çalışmasını etkilemez. Sahip olduğu özel mıknatısları sayesinde kuvvetli bir biçimde araç metal yüzeyine yapıştırılır. Bu sayede bozuk yok şartlarında, titreşimlerde ve çukurlara girilip çıkılması ile oluşan sarsıntılarda kendini bırakmaz. 

Cihaz Amerika menşeili olup GSM sistemi Türkiye’de ki tüm operetörler ile uyumludur. GSM Modülünün IMEI numarası B.T.K.’a kayıtlıdır ve piyasadaki bazı Klon IMEI işlemi görmüş cihazlardan değildir. 1-2 hafta içinde kaçak cep telefonu muamelesi görerek kapanmaz. Cihaza ait imei numarası ,faturası üzerinde de beyan edilmek üzere verilmektedir. Dolayısı ile bu sektördeki satılan GSM tabanlı (gsm dinleme ve takip cihazları) sistemlerde yaşanan mağduriyetleri yaşamazsınız.

Cihazın IMEI numarası B.T.K.’ya kayıtlıdır.

Faturası üzerinde IMEI numarası yazılı olarak sunulmaktadır.

Sistem haritalama arayüzü Türkçe’dir.

CANLI ARAÇ TAKİP SİSTEMİ

VİDEO İZLEYİNİZ

www.miknatisliaractakipcihazi.com sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Mıknatıslı Gizli Araç Takip Cihazı

Fiyatı : 1350 TL


KREDİ KARTINA 12 TAKSİT İMKANI


satin-al


protech

ÜRÜN SATIN ALMA FORMU

Comments for this article (6)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield