Mini Ortam Dinleme Cihazı GSM

Mini Dinleme Cihazı GSM

mini-dinleme-cihazi

 

Mini Dinleme Cihazı dinlemek istediğiniz ortamı GSM üzerinden kesintisiz 24 Saat Dinleyin.

Her yere kolaylıkla gizlenebilir boyutları ile dünyanın her yerinden, dilediğiniz zaman arayarak dinlemenizi sağlayacak bir modüldür. Modül içine dilediğiniz herhangi bir operatör firmaya ait SIM kart yerleştirmeniz neticesinde modüle takmış olduğunuz sim karta ait numarayı cep telefonundan arayarak ortamı dinlemeye başlayabilirsiniz.
Mini dinleme cihazı Şarj edilebilir dahili pili sayesinde 8 saatin üzerinde sürekli dinleme imkanı sunmaktadır. Herhangi bir elektrikli eşya içine şarj adaptörü ile yerleştirildiğinde ise enerji sıkıntısı olmaksızın dilediğiniz kadar dinleme yapmanıza imkan sağlayabilmektedir.

Böcek dinleme sistemi zekice hazırlanmış şüphe uyandırmadan evinizede ve işyerinize yerleştirebileceğiniz harika bir dinleme cihazıdır. GSM vericisi sayesinde kesinlikle ve kesinlikle mesafe sınırı yoktur. Dünyanın neresinde olursanız olun sadece dinleme cihazına yerleştirilmiş numarayı cep telefonunuzdan arayarak evinizi veya işyerinizi dinleyebilirsiniz. Her an her saat kesintisiz bir şekilde arayarak dinleme yapabilirsiniz. Cihazın bataryası bittinde tekrar sarj ederek kullanabilirsiniz.
Kısa Ürün Açıklaması , Cihazımız resimde gördüğünüz gibi çok küçük bir dinleme cihazı olup, gsm sistemi ile çalışmaktadır. Cihazı her türlü ortamda ve tekrar tekrar şarj ederek kullanabilirsiniz. Cihaz küçük ebatları dolayısıyla kişisel takip amaçlı olarakta kullanabilirsiniz.
Cihaz kutulu bir şekilde gönderilecek olup, dışarıdan içinde ne olduğu kesinlikle anlaşılmaz.
Cihaz’ı kullanırken dikkat etmeniz ve dinlemek istediğiniz ortama yerleştirmeden önce yapmanız gereken hususlar aşağıdaki gibidir ;

 • Cihaz’ a takacak olduğunuz Sim Kart yeni bir hat olmalı ve kimse tarafından bilinmemeli.
 • Cihaz’ a takacak olduğunuz Sim Kart’ı takmadan önce herhangi bir telefonda açarak, telefon açılırken istenilen Pin Kodu sorgusunu kapatmanız gerekmektedir. Cihaza sim kartı yerleştirdikten sonra usb girişinin yanında kırmızı ışık yanacak ve cihaz aktif olacaktır.
 • Bu işlemler bittikten sonra Ortam Dinleme Cihazınızı dinlemek istediğiniz ortamda uygun bir yere bırakınız.
 • Cihaz’ı bıraktıktan yaklaşık 1 dakika sonra, cihaz içerisindeki Sim Kart numarasını kendi telefonunuzla arayın ve otomatik dinlemeye başlayın. Bütün yapılması gereken budur.

Cihaz’ın Kullanım Alanları ; 

 • Personel Takip amaçlı, 
 • Çocuk Takip amaçlı, 
 • Eş Takip amaçlı, 
 • Yaşlı aile bireyini takip amaçlı, 
 • Bakıcı Takip amaçlı, 
 • Evcil Hayvan Takip amaçlı, 
 • Sevgili Takip amaçlı, 
 • Önemli Kargo Takip amaçlı. 

 

Teknik Özellikler :

Desteklediği Şebekeler : Avea , Turkcell , Vodafone

Çektiği Akım : Bekleme Modunda: 20 mAh – Dinleme Modunda: 200 mAh

Ses Alış Hassasiyeti : -75 dB

Batarya : 3,7 V DC 900 mAh Lithium

Şarj Voltajı : 5-6 V DC 500 mAh

Adaptör : 100-240 V AC / 5 V DC

Ölçüler : 13 X 36 X 53 mm

Ağırlık : 20 gr

ÜRÜNÜMÜZ ÇİN MALI DEĞİL RESMİ KAYITLIDIR.

Ürüne GSM Simkartınızı Taktığınız Taktir de Cihazın Bulunduğu Ortamı 24 Saat Cep Tel. Arayarak Kesintisiz Dinleyebilirsiniz.Mini Dinleme Cihazı Fiyat :  499 TL  350 TL

 

protech

 

ÜRÜN SATIN ALMA FORMU

Comments for this article (1)

 • Fatih says:

  Cihaz boyutu biraz büyük durmasına rağmen tasarımıyla gayet kullanışlı duruyor. Bu cihazın çin malı olmaması ise büyük avantaj. Teknoloji geliştikçe bu tarz aygıtlarda çoğalıyor fakat gördüğüm kadarı ile en ucuz dinleme cihazı sizde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield