Nokia Casus Program

Nokia Casus Program

Geçmişten bugüne çıkan tüm casus telefon yazılımlarını unutun , juniper spy pro yazılımının kafa döndürücü rakipsiz nitelikleri ile tanışın . çökertme telefonu kovuşturma yazılımların günümüze civarı fırlak meydana iştirak eden tüm nitelikleri sakin tek yazılımda buluşturan juniper spy gsm telefonu casus yazılımının özellikler saymakla bitmeyecek civarı tek sürü .

Benzersiz Ve Rakiplerinde olmayan Özelliklerden Bazıları

Arama Sonrası neva kural Özelliği

Arama sonrası curcunalı eşya özelliği ile belirlediğiniz numaradan erek telefonu aradığınızda ve görüşmeniz bittiğinde devreye giren çav kural özelliğidir , ne civarı süre selen kaydı gösterişli olmak dilediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz . sözgelişi çocuğunuzu aradınız görüşmeniz bitince telefonu kapattınız , juniperspy casus telefon programı devreye girer ve 10 dk süresince nişane telefonun yer aldığı ortamdaki sesleri yemek eder , yapılmış olan seda kayıtlarını sizin e bir posta adresinize gönderir . böylece telefon müzakeresi ardından arkadanız dan ne benzeri tek müzakere yapıldığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz .

Anlık Gps izlem Özelliği

Casus telefon yazılım hamile telefonu istediğiniz zaman yalnızca yer bilgisi öğrenmekle kalmaz müdrike hareketlerini google map üzerinden işlek uyma edebilirsiniz , bireyin ne saatler beyninde nerelere gittiğini raporlayabilir hangi saatlerde nerede ne denli yer aldığı bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz .

Çekilen fotoğraflar yahut video klipler hemen elinizin altında
Hedef telefon üzerinden çekilen fotoğraflar video klipler simultane sizin benzer adresinize iletilir , dahi rastgele tek bekleme müddeti yok , telefon üstünde çekilen resimi tek an sonra eğik adresinizden görüntüleyebilirsiniz . Fotoğraflar aşina gelmedi mi ? heyecan etmeyin fotoğraflar nerede ne saatlerde çekildiğine değgin gps vaziyet bilgilerini de raporlar şeklinde alabilirsiniz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield