Nokia Telefon Casus Yazılımı

NOKIA TELEFON CASUS YAZILIM

 


nokia casus yazilim lumia

Nokia telefon dinleme

Nokia telefon dinleme

Bu program ile takip etmek istediğiniz hedef kişinin Nokia telefonuna yüklediğiniz zamanda gelen ve giden tüm telefon görüşmelerini, mesajlar hepsi otomatik olarak kayıt edilir. Telefonda bulunan(GPS) özelliği ile hedef kişi nerde olursa olsun anlık olarak yerini bilgisayarınızdan Google Maps üzerinde takip edip bulunabiliyorsunuz. Aynı zamanda Nokia Android işlemcili telefonlarda bulunan Nokia Messenger, Skype ve Whatsapp uygulamalarından her birin takip edebilir, nokia telefon casus yazılımı‘ nı kullanan kişinin telefon üzerinden girmiş olduğu tüm internet sitelerini takip edebiliyorsunuz. Omni edition ayrıca ortam dinleme özelliği vardır. Telefon dinleme programının yüklü olduğu telefonda gün boyunca nerde olursa olsun bulunduğu tüm ortamlardaki sesleri uzaktan takip edebiliyorsunuz. Size gelen SMS içeriğinde kişinin görüşme yaptığı kişinin numarası, rehberde kayıtlı ise adı ve soyadı yer alacaktır. Telefon dinleme özelliğini aktif edebilmek için yazılım yüklü olduğu telefonu uzaktan aramanız yeterli olacaktır. Hedef telefon ile yapılan görüşmeye otomatik olarak bağlayarak iki kişi arasında yapılan görüşmeye katılabiliyorsunuz. Ortam dinleme özelliği ise tıpkı telefon dinleme özelliği gibi çalışmaktadır, hedef telefona tanımladığınız kendi numaranız ile arama yaptığınızda hedef telefon sizin numaranızı tanıyacak ve otomatik olarak cevap verecektir.

SMS TAKİP YAZILIMI

nokia mesaj sms takip yazılımıMesaj ya da SMS takip yazılım ile hedef telefona gelen ve giden tüm mesajların kayıtlarını görebilirsiniz. Casus yazılım yüklü olduğu telefon ile ne zaman bir kısa mesaj gelir ya da mesaj atılırsa gönderilen mesajın bir kopyası da size gelecektir. Ayrıca programın 2013 versiyonu ile yazılım full otomatik çalışır ve gelen ve giden tüm mesajları şifresini sadece sizin bildiğiniz bir panelde saklar.

MultiMedya Mesaj Takibi Özelliği

multimedia mesaj nokia

 

Telefon dinleme programının 2013 lisanslı versiyonu ile hedef telefonda çekilmiş olan tüm resimleri ve başkalarında hedef telefona gelen tüm resimleri uzaktan takip edebiliyorsunuz. Multimedya mesaj takip özelliği ile alınan ve gönderilen tüm mesajların birer kopyasını size gönderirken hedef telefonun gelen ve giden kutusunda asla yer almaz.

ARAMA KAYITLARI TAKİBİ

Programın sahip olduğu arama arşivi bölümünde 1 ay boyunca yapılmış olan tüm telefon görüşme kayıtları takip edebilmektedir. Gelen ve giden tüm görüşmeleri ayrıca çift taraflı gelen tüm görüşmeleri takip edebilirsiniz. Hedef kişi 3 gün önce kimle nerde ne konuşmuş bu soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz.

ARAMA BİLDİRİM ÖZELLİĞİ

Arama bildirim özelliği ile casus telefona ne zaman bir çağrı veya arama geldiğinde sizlere kısa mesaj ile hedef telefonda yapılacak olan bir telefon görüşmesinin haberi gelmektedir. Bu özellik ile anlık olarak hedef kişinin yapmış olduğu telefon görüşmelerini canlı olarak dinleyebiliyorsunuz.

E-POSTA TAKİBİ

E-posta takibi özelliği ile telefon dinleme yazılımın yüklü olduğu telefonda alınan veya gönderilen tüm e-mailleri takip edebiliyorsunuz. Örnek olarak hedef telefona bir mail geldiği zaman gelen E-postanın konu başlığı ve içeriği ile birlikte kopyalanır ve E-posta arşivine yollanır. Sizin tek yapmanız gereken bilgisayarınızdan size ait olan panelden bağlanarak e-posta arşivine bakmanız yeterli olacaktır.

ŞEBEKE BİLGİLERİ

Bu özellik ile hedef kişinin bulunduğu bölgelerdeki baz istasyonu bilgilerini hedef kişinin bu baz istasyonuna ne kadar uzaklıkta olduğunu öğrenebiliyorsunuz. Eğer hedef kişinin kullanmış olduğu telefonda Gps özelliği mevcut değil ise Gps bilgisinin alınamadığı durumlarda kullanarak kişinin semt bilgisini öğrenebilirsiniz.

GPS LOKASYON TAKİP ÖZELLİĞİ

Gps takip özelliği ile hedef kişi nerde olursa olsun anlık olarak Google Maps üzerinde yerini tespit edebiliyorsunuz. Programın 2012 versiyonuna göre yeni çıkan sürümünde artık 5 metre hata payı olmadan nokta atışı olarak yerini tespit edebilir. Gün boyunca nereden nereye gittiğini görebilirsiniz.

ORTAM DİNLEME ÖZELLİĞİ

Ortam dinleme özelliği ile yazılımın yüklü olduğu telefon nerde olursa olsun bulunduğu tüm ortamlardaki sesleri kayıt edebiliyorsunuz. Hedef telefonu kendi telefonunuzdan aradığınızda  hedef telefon üzerinde hiçbir uyarı olmadan aramanız otomatik cevaplanır ve telefonun mikrofonu ile etraftaki tüm sesleri size iletir.

SİM KART TAKİP ÖZELLİĞİ

Telefonun yeni özellikleri arasında bulunan sim kart değişiklik bilgisi ile hedef kişi yazılımın yüklü olduğu telefonda sim kart değişikliği yapması durumunda bile program uzaktan kontrol edilen telefona sim kart değişikliği bilgi vermektedir. Sim kart değiştirilse bile hiçbir özellik devre dışı kalmamış olacaktır. Ayrıca bu özellik sayesinde takip etmekte olduğunuz kişinin ikinci bir sim kartı varsa bu konuda bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

TELEFON DİNLEME ÖZELLİĞİ

Telefon dinleme özelliği ile hedef telefonda yapılmış olan tüm telefon görüşmelerini otomatik olarak kayıt edebilir veya telefon görüşmelerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Önceden belirlediğiniz yönetici telefona, hedef telefondan herhangi bir numara arandığında size gelen bir sms ile görüşme yapıldığını anlarsınız. Bilgi SMS ini aldıktan sonra hedef telefonu aradığınızda yapılan iki görüşmenin arasına girerek canlı olarak dinleyebilirsiniz.

TELEFON REHBERİ KAYITLARININ TAKİBİ

Hedef telefonda bulunan tüm kayıtlı kişi dosyasını uzaktan takip edebiliyor. Telefon rehberine eklenen kişileri anlık olarak görebiliyor ve telefon numarasını ulaşabiliyorsunuz.

İNTERNET ERİŞİMİ KAYITLARININ TAKİBİ

Hedef telefonda yapılmış olan tüm telefon görüşmelerini kayıt edebilirsiniz. Hedef kişi gün boyunca hangi siteye girmiş neler yapmış bunları görebiliyorsunuz.

UZAKTAN KAPATIP AÇMA

Herhangi bir nedenden dolayı hedef telefonu kapatıp açma istediğinizde, kendi telefonunuzda hedef telefona bir adet kısa mesaj gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz mesaj hedef telefonda gözükmeyecek ve Pin kodu olsa dahi sorunsuzca kapanıp yeniden açılacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield