Samsung Casus Telefon Yazılımları

SAMSUNG CASUS TELEFON

SAMSUNG CASUS TELEFON

Samsung Telefon Dinleme

Samsung Casus Telefonun yapmış meydana geldiği her müzakerenin tek kopyası müşterimize verdiğimiz kişisel kullanıcı ismi ve şifresi ile giriş yaptığı panele yüklenmektedir. yönetici bu panele giriş inşa ederek konuşmaların hangi saat hangi tarihte hangi numara ile yaptığını görüntüledikten ardından dinle butonuna basarak kayıt altına alınmış müzakereyi dinleye bilmektedir.

Ortam Dinlemesi

Samsung Casus telefonuna anlatılan yönetici numarasından atılan ve amaç telefonda görünmeyen tek sms ile sevk edilen komutla 20 dakikaya civarı casus telefonun koltuk aldığı ortamdaki seslerin kayıt altına alınarak yöneticinin paneline gönderilmektedir. yönetici bu panele giriş inşa ederek ortamda kaydedilen seslerin tamamını tam olarak ve mükkemmel çekilde dinleye bilmektedir.

Sms Takip

Hedef telefonun atmış meydana geldiği veya amaç telefona iştirak eden smslerin tek kopyası yöneticiye verdiğimiz panele yüklenmektedir. saat tarih ve numara ifade ederek iştirak eden giden sms olarak farklı ayrı kayıt altına edinilen oturumda yönetici tek tık ile iletileri tek sürü pratik ve huzurlu bişekilde okuya bilmektedir.

GPS Takip ( adres tespiti )

Samsung Casus Telefonun koltuk aldığı koltuk yol tarifi ve harita üzerinden puan gösterilerek en gelişmiş harita meydana iştirak eden google Maps faydalanılarak yöneticinin paneline Saat tarih yol tarifi ve harita imajı olarak yüklenmektedir. Böylece Samsung Casus Telefon’un koltuk aldığı koltuk pratik bi biçimde yönetici aracılığıyla görülmektedir.

Web Tarayıcısı Takip

Hedef telefonun telefon üzerinden girdiği web adreslerinin hepsi yöneticiye özel oturumda saat tarih gösterilerek kopyası yüklenmektedir. Yönetici giriş yaptığı oturumda Samsung Casus Telefon’un girdiği bütün web ve wap adreslerini görüntülüye bilir.

Çekilen ve Kayıtlı Fotoğrafların Takibi

Samsung Casus Telefonun Cekmiş meydana geldiği veya karşıdan yüklenen fotoğrafların tek kopyası yönetici oturumunda yer almaktadır . Yönetici bu oturumda Casus Telefonda buşlunan fotoğrafların tamamını görüntülüye bilmektedir.

Kişi Listesi ve Telefon Defteri Takibi

Samsung Casus Telefonda koltuk alan birey listesinin ve Telefon rehberinin tek kopyası yönetici paneline gönderilmektedir.Yönetici kayıtlı ad ve numaraları telefondaki benzeri görüntülemektedir.

Cihaz Değişiklik Hakkı

Samsung Casus Telefonunuzun başına bişe geldiğinde kırıldığında çalındığında veya kaybolduğunda bedava olarak samsung telefonlar aralarında aktarım hakkınız yer almaktadır .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield