Sony SmartWatch 2 Akıllı Telefon

Sony SmartWatch 2 SW2

 

Android için üretildi

Tek dokunuşlu NFC özellikli, dünyanın ilk Android uyumlu SmartWatch’u

Kusursuz Android Aksesuarı

Akıllı telefonunuz Android ise, bu saat size göredir. SmartWatch 2, Android deneyiminizi geliştirerek yaşamanın ve iletişim kurmanın yeni ve heyecanlı yollarını tanıtır. Bluetooth® üzerinden akıllı telefonunuzla etkileşime geçer ve hayatınızda olup bitenler saatinize yansıtılır. Google Play’den indirebileceğiniz çok sayıda SmartWatch 2 uygulaması arasından seçim yapın ve SmartWatch’ın sunduğu yaşam tarzına ilk ayak uyduranlardan olun.

İstediğiniz yerde. Dilediğiniz hava şartlarında

SmartWatch 2, herkes için bir şeyleri olan kablosuz aksesuardır. Sık görüşme yapan biriyseniz, her şeyi kontrol altında tutmanın zevkini yaşayacaksınız. Koşuya çıkmayı seviyorsanız, SmartWatch’u telefon kumandanız olarak kullanabilirsiniz. Yağmur yağsa bile devam edebilirsiniz. SmartWatch 2 yağmurla başa çıkabilir. Hava aydınlık ve güneşliyse, SmartWatch 2 güneş ışığında da netliğini koruyan etkileyici bir ekrana sahiptir. İstediğiniz yere götürün.

Sony SmartWatch 2 Akıllı TelefonKolay arama

Müzik için kablosuz Bluetooth® mikrofonlu kulaklık seti kullanırken, SmartWatch 2’yi çağrı yapmak veya almak üzere telefon kumandası olarak kullanabilirsiniz. Bir çağrı geldiğinde kimin aradığını SmartWatch ekranında görebilirsiniz; cevaplamak için bir kez basın ve ellerinizi kullanmadan görüşmenin keyfini en kolay şekliyle çıkarın. Ayrıca, son çağrılara çağrı kaydında göz atabilir ve SmartWatch’u kullanarak çağrı başlatabilirsiniz.

Erişilebilir

Kısa mesajlar, e-posta, takvim, çağrı kaydı, Facebook, Twitter, gmail ve daha fazlası bileğinizde. Bir mesaj veya bildirim geldiğinde, okumak için uygulama simgesine dokunun. Çok katmanlı renkli dokunmatik ekran tüm bildirimlerinize göz atmanızı ve bunları okumanızı sağlar.

Tek dokunuşlu SmartWatch

Ürünü kutusundan çıkardığınızda, bir cihazı diğerine dokundurarak SmartWatch 2’yi NFC telefonunuzla eşleştirin. Hızlı ve kolay. İki cihaz da Bluetooth® kapsama alanlarının dışına çıksa bile yeniden bağlanmak kolaydır. Tek dokunuş yeterli.

Performans

SmartWatch 2 her yaşam tarzı için yenilikçi bir aksesuardır. Etkileyici pil performansı, yeniden şarj etmeniz gerekmeden cihazı 4 güne kadar kullanmanızı sağlar. Harika bir görünüm ve her koşulda iyi performans için tasarlanmıştır. SmartWatch 2 her zaman açıktır ve güncellemeleri ve bildirimleri denetlemiyorken saat ekranda açık şekilde gösterilir.

Su, toz ve çizilmeye karşı dayanıklı

SmartWatch 2, Yabancı Madde Girişine Karşı Koruma derecesi IP57 ile uyumlu olarak su ve toza karşı dayanıklıdır. Bu sayede her hava koşulunda kullanılabilir ve belirli bir süre su altında kalabilir.* SmartWatch 2 ekranı pürüzsüz ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.

*Tuzlu su veya kimyasal türevleri içeren suya sokmaktan kaçının. Micro USB konnektör kapağı sıkıca kapatılmalıdır.

Android uyumlu

SmartWatch 2, Android 4.0 veya üzeri sürümleri çalıştıran her akıllı telefon ya da tablet ile çalışır. Yeni uygulamalar ve cihazlar kullanılabilir oldukça  yazılım güncellemeleri de kullanılabilir. Zaman içinde daha iyi ve daha heyecan verici hale gelen saat deneyiminin keyfini çıkarın.

Kullanılabilir uygulamalar

Bu Sony kablosuz aksesuarı için çok sayıda kullanılabilir uygulamayı Google Play’de bulabilirsiniz. Verimlilik araçlarından eğlence uygulamalarına kadar her şey. SmartWatch 2 ana ekranındaki simgeleri istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Daha fazla SmartWatch uygulaması kullanılabilir duruma geldikçe, Android yaşantınızı genişletin ve yeni deneyimlerin keyfini çıkarın.

 

Stil saati

SmartWatch 2 ayrıca tek başına gelişmiş ve şık bir saattir. Hem telefon kumandası hem de pusula, süreölçer veya kronometre olarak kullanın. Çeşitli saat yüzeyleri ve temaları arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca SmartWatch, şık bir bileklik ile birlikte gelir. Tarzınıza uyan başka bir bileklik isterseniz, herhangi bir 24 mm’lik standart bilekliği kullanabilirsiniz.

Uyumlu

 • Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) ve üstünü kullanan tüm akıllı telefonlarla NFC saati olarak çalışır

Pil süresi

 • Az kullanımda 7 gün (saat her zaman açıkken)
 • Normal kullanımda 3-4 gün (saat her zaman açıkken)

Standartlar

 • Bluetooth 3.0
 • Android sürümü: 4.0 ve üstü
 • Micro USB ile şarj
 • Suya dayanıklı IP57

Kullanıma hazır uygulamalar/eklentiler

 • Çağrı yönetme (cevaplama, reddetme, sessize alma, ses ayarlama)
 • Cevapsız çağrı bildirimi
 • SMS/MMS
 • E-posta
 • Gmail
 • Facebook
 • Twitter
 • Müzik kumandası parçası/müzik yönetme
 • Takvim
 • Slayt gösteris

 

Sony SmartWatch 2 Akıllı Telefon

 

 

Ürün Özellikleri :

Uyumlu Model

Universal (Android)

Uyumlu Marka :Universal

Garanti Süresi (Ay) : 24 AY

Sony SmartWatch 2 Akıllı Telefon Fiyat :449 TL
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield