Usb Adaptör Dinleme Cihazı

USB ADAPTÖR DİNLEME CİHAZI

adaptor-dinleme-cihazi

Adaptör ortam dinleme cihazı

Adaptör ortam dinleme cihazımız normal cep telefonu şarj cihazıdır cep telefonu şarj aleti olarakta kullanılabilen cihazımız aynı zamanda evinizde bakıcı veya dadı çalıştırıyorsanız çocuğunuza davranışları hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz ve varsa şüphelerinizden kurtulmanıza yardımcı olacak üstün özellikli bir ev veya işyeri dinleme cihazıdır.Cihazımızın içine kullanmadan önce bir adet simkart takmanız durumunda cihaz prizde takılı olduğu sürece aktif olarak bekler dinleme yapmak istediğinizde cihaza taktığınız simkart numarasını cep telefonunuzdan aradığınızda mesafe sınırı olmadan dünyanın heryerinden evinizi dinleyebilirsiniz.

Adaptör ortam dinleme cihazı sim kartla çalışan bir modeldir, cihaza tüm operatörlerin hattını takarak kullanabilirsiniz

Bu üründe ortam ses algılama özelliği vardır bu özellik sayesinde cihaz bulunduğu ortamda ses algıladığında cep telefonunuzdan sizi arayarak haber verebilmektedir.bu özellik sayesinde cihazı kullandığınız ortamda ses olduğunda haberiniz olucak ve hiçbir konuşmayı kaçırmamış olacaksınız.

Bu ve benzeri cihazlar tamamen canlı ses dinlemeye göre üretilmiş cihazlardır ve ses kayıt özelliği yoktur.Ortamdaki sesleri kaydetmek için cihazı cep telefonunuzdan aradığınızda telefonunuzun ses kayıt özelliğini kullanarak ortamdaki sesleri kaydedebilirsiniz.

 Cihazda şarj sorunu var mı ?

Cihazımız cep telefonu şarj aleti şeklinde ve aynı zamanda şarj aleti olarak kullanılabilen mini bir ortam dinleme cihazıdır prizde takılı kaldığı sürece enerji problemi yaşamayan cihaz 7 gün 24 saat kesintisiz  ortam dinleme cihazı olarak kullanılabilmektedir.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ :

  • ŞARJ SORUNU YOK ( Cihazı sürekli prizde kullanabilirsiniz bu sayede şarj sorunu yoktur )
  • SES SENSÖR ÖZELLİĞİ ( Bu özelliği sayesinde cihaz ortamda ses algıladığı zaman sizi cep tel. aramayıp ortamda ki sesleri dinletmektedir )
  • MESAFE SINIRI YOK (  Bu cihaz ile mesafe sınırı olmadan siz yurt dışına çıksanız bile evinizi – işyerinizi – ofisinizi kolaylıkla dinler neler olup bittiğinden haberdar olursunuz )

USB ADAPTÖR DİNLEME CİHAZI FİYATI : 500 TL

protech

 

ÜRÜN SATIN ALMA FORMU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield