WhatsApp Takip Programı

Günümüzde telefon üzerinden mesajlaşmaların bir çoğu çoğalış sms yöntemiyle değil de chat programlarıyla bilhassa de WhatsApp programıyla yapılıyor . Vaziyet böyleyken bir bir sürü bireyin aklına iştirak eden birşey , WhatsApp yazışmaları takip edilebilir mi ? oluyor . Zira WhatsApp sunduğu nitelikleri ve kolaylığıyla birçoğumuzun dayanılmaz iletileşme plartformu oluyor .

Evet , whatsapp yazışmalarını ve telefonun bir bir sürü özelliğini izlemek , Flexispy yardımıyla olası . Flexispy , kapsamında en gelişmiş ve tüketimi gayet pratik meydana iştirak eden telefon dinleme ve takip programıdır . Hemen size Flexispy’ı satın alıp amaç telefona yükledikten ardından , whatsapp yazışmalarını ne türlü takip edeceğinizi yorumlamak talep ediyorum . Flexispy’ı android telefona ne türlü yüklendiğini buradan , İphone telefonlara ne türlü yükleneceğini de buradan öğrenebilirsiniz .

Flexispy’ı satın aldıktan ardından mail adresinize geliyor olacak kullanıcı ismi ve şifrenizle , kullanıcı paneline giriş yapın .

1 ) Yan taraftaki seçeneklerden ‘Messages’ seçeneğinin üzerine gelin ve onun yan sekmelerinden ‘IMs’ seçeneğine tıklayın .
1 . resim

2 ) Açılan sayfada ‘All’ yazısının yanındaki alternatif bölümünden ‘WhatsApp’ seçeneğini tıklayın .

2 . resim

3 ) Flexispy’ın heyeti meydana geldiği amaç telefondaki bütün WhatsApp yazışmalarını , birey hasbihal geçmişinden silmiş bile olsa bu şekilde görüntüleyebilirsiniz .

3 . resim

Resimlerde de görüldüğü benzeri Flexispy yardımıyla amaç telefonun whatsapp yazışmalarını izlemek işte bu civarı pratik .

tagged with konuşmaları , mesajlaşmaları , takip , whatsapp , whatsapp takip edilebilir mi , yazışmaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield