YASAL UYARI

TELEFON YAZILIMLARI YASAL UYARI

Telefon dinleme ( casus yazılımlar ) programları, çocuklarınızın ve bireylerin güvenliğininin sağlanması, kişileri, eş, çocuk, bireyleri kontrol altında tutmanız için güvenlik amaçlı hazırlanmıştır. Telefon yazılımlarını tehdit, santaj ve kötü amaçlı kullanmak üzere satın almak T.C yasalarına göre suç sayılacağını unutmayınız.

Telefon dinleme programları uzaktan yüklenemez. Güvenlik amaçlı yazılımı yükleyeceğiniz telefon sizde olması gerekir Her model ve marka telefonlara bu yazılımlar yüklenmemektedir.

Uzaktan sms atarak yazılım yükleme kesinlikle mümkün değildir.
Casus telefon programları ile gizli bilgi edinme, kötü amaçlı olarak kullanımına ilişkin ilgili ülke içerisinde yürürlükte olan bütün kanunları anlamak ve bunlara uymak casus telefon kullanıcılarının sorumluluğu altındadır. Eğer bu yazılımları kullanacağınız amacınız ile ilgili herhangi bir şüpheniz var ise casus telefon yazılımlarını satın almadan önce bir hukuk bürosundan destek ve danışmanlık alınız. Bu yazılımları satın almak ve kullanmak süretiyle , hukuki olarak sorumluluğu kabul ve beyan etmiş olursunuz.Diğer kişilerin smslerine, çağrılarına ve  aktivitelerine bağlanmak veya casus cep telefonu yazılımlarını bilgisi olmadan başka bir kişinin cep telefonuna yüklemek ülkenizde kanun dışı bir faaliyet olarak kabul edilebilir. Teknoloji Merkezi ( www.teknolojimerkezi.web.tr ) telefon yazılımlarımızla ile ilgili ( şantaj, tehdit v.b.. kötü amaç ) herhangi bir kötüye kullanma veya zarardan ötürü herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmemektedir. Ülkede ki tüm kurallara uymak nihai kullanıcının sorumluluğu altındadır. Casus telefon yazılımını satın alıp kullanmakla iş bu şartları kabul ve beyan etmiş sayılırsınız. Teknoloji Merkezi ( www.teknolojimerkezi.web.tr ) bu sitede reklamı yapılan ürün ve teknolojinin kullanımına bağlı herhangi bir kanun dışı davranış ve aktiviteden sorumlu tutulamaz, ürünler üçüncü şahısların kişisel gizlilik haklarını veya gizli dinleme kanun veya yönetmeliklerini ihlal edecek şekilde elektronik haberleşmelere sızma veya bunları önlemek amacı ile kullanılamaz. Telefon dinleme ve gizli dinleme bazı  ülkeler de kanun dışıdır.

Hiç bir durumda firmamız bu ürünlerin uygunsuz kullanımından ötürü sorumluluk kabul etmeyecektir. Teknoloji Merkezi ( www.teknolojimerkezi.web.tr )ürün ve teknolojilerinin kullanıldığı yargi alanının kanunları çerçevesinde çalıştırılması ve bu ürün ve teknolojileri satın almış olan veya kullanan kişilerin sorumluluğu altındadır. Bu ürünlerin/teknolojilerin amaçlanan kullanımı üzerinde geçerli olan kanunların tefsiri için hukukı danışmanlık almak müşterinin ( yazılım satın alan kişilerin ) münhasir sorumluluğundadır.

Web sitemiz ( www.teknolojimerkezi.web.tr ) aracılığı ile satın alınan telefon yazılımları ( kişi ve kuruluşlar ) yukarıda ki şart ve unsurları kabul etmiş sayılır.

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield