Araç Dinleme Cihazı

arac-dinleme-cihazi
Araç dinleme cihazı elektriği aracın aküsünden yapılmaktadır. Bu sayede cihazın sürekli aktif olup batarya bitmesi söz konusu değildir. Araç dinleme cihazı , aracın kaput, koltuk, torpito v.b… yerlerine gizlenebilmektedir.
Cihazın montajını 15 dakika da oto elektrikçilere yaptırabilirsiniz. Montajı yapılan cihaz 7 gün 24 saat araç içinde aktif olarak çalışmaktadır.

Cihaz araç içinde gizlenir ve cihazın dinlemede mesafe sınırı yoktur. Araç içini dinlemek için cihaza yerleştirilicek simkart numarasını arayarak sürekli araç içini dinleme yapabilirsiniz. Cihaz enerjisini aracın aküsünden aldığından ötürü sınırsız şekilde dinleme yapılabilir ve pil değiştirme gibi bir derdi yoktur.

Not : Bu ürün sadece araç içerisinde ki sesleri dinlemenizi olanak sağlar.İstek üzerine GPS ARAÇ TAKİP SİSTEMİ ürün üzerine eklenebilir. GPS ARAÇ TAKİP sistemlerimiz herhangi bir aylık ya da yıllık abonelik gerektirmemektedir, hedef aracın bulunduğu adresi ” sıfır ” hata ile göstermektedir.

  • Araç içi dinleme cihazı özel takip gereksinimlerinizi sağlayan mükemmel bir dinleme cihazı
  • Aracınızı mesafe sınırı olmaksızın 7 gün 24 saat dinleyin

Araç hırsızlığına karşı en gelişmiş üründür. Şirket araçlarının sürekli dinlemebilir verimliliğini arttırabilirsiniz. Sevdiklerinize göz kulak olabilir, kişisel ve aile güvenliğiniz sağlayabilirsiniz. Sebep her ne olursa olsun GSM OTO Dinleme Cihazı ürünü görevini eksiksiz ve sorunsuz yerine getirmektedir.

Araç Dinleme Cihazı Fiyatı :450 TL
ÜRÜN SATIN ALMA FORMU

 

protech

 

Comments for this article (3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield