Canlı Telefon Ortam Dinleme

Canlı Telefon Ortam Dinleme

Teknoloji Merkezi gelen veya giden herhangi bir Android, iPhone, Blackberry veya Symbian Target, ilgili yer alan telefon görüşmeleri casus sağlar tek üründür. O olur gibi yaşamak işitme, her çağrının üzerine doğrudan bir hat olması gibi.

  • Veya Target, yaşamak ve onu olduğu gibi yapılan herhangi bir çağrı dinleyin.
  • Telefonda casus gizli bir SMS göndererek ya da çevrimiçi Dashboard bir düğmeye basmak kadar kolay çağırır.
  • Tamamen gizli, Hedef telefon görüşmesi vardır ve içeri dinleme bilmez
  • Flexispy iOS7 ve Android için Çağrı Intercept sunan tek üründür

 

Live Çağrı Durdurma ihtiyacınız var Neden

Sen ihtiyatlı ve doğrudan (arkasından kasten ya da bazen) çevresinde değilken oluyor gerçek konuşmaları dinlerken, bir canlı katılımcı olduğunuzda daha gerçeğe herhangi bir yakın alınamıyor. Belirli numaralar Hedef telefon ile temas olduğunda bir uyarı almak, sonra da gizlice hemen ilerleme olduğunu canlı telefon casusluk Hedef doğrudan bir çağrı yer, ama. Hedef yok bilgedir, ama emin olacak!

Çağrı Intercept çok önemli bir şekilde Çağrı Kayıt farklıdır. Kayıt canlı dinlemek edemez zaman gerçek zamanlı olmasa da, değerli ve hem donanım hem de yazılım sınırlamalara tabi olabilir diyoruz. Bu cep telefonları ve Hedef kullanıyor olabilir ağların çeşitli dayanmaktadır. Bu ne demektir, her zaman Dashboard yüklenmesine çağrı kayıtları için beklemek gerekir olmasıdır ve her zaman konuşmaları her iki tarafını duyacaksınız garantisi yoktur.
Intercept farklılık arayın, size doğrudan hat üzerinde gerçek bir katılımcı olarak canlı telefon görüşmesi ile gerçek zamanlı olarak her iki tarafı işitme, casusluk ediyoruz!

Hakkında daha fazla bilmek istiyorum nasıl Canlı Çağrı Durdurma çalışır ve ne kadar özel kılan nedir? Bizim blog yazısı bir göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield