FaceTime Casus Yazılım

FaceTime Casus Yazılım

Bir iPad Hedef casusluk Flexispy varsa, bir şey başka bir ürün teklifleri var. FaceTime Spy Cam aygıt aramaları alamaz bile, bir iPad ile bir telefon ile canlı dinleyebilirsiniz aynı şekilde casusluk için izin, sadece Flexispy tarafından benzersiz bir özelliktir!

  • Özel FaceTime hesabınızdan bir FaceTime araması yapmak ve FaceTime Spy Cam gizlice gerçek zamanlı olarak iPad çevresini görmek ve duymak için izin, mikrofon ve kamera hem açar.
  • Çevresi dinlerken, FaceTime Spy Cam da geri Dashboard günlükleri iPad kameradan canlı görüntüleri gönderir.
  • Flexispy FaceTime Spy Cam oturumu sırasında FaceTime bağlantısı herhangi bir gösterge gizler, böylece her şey tamamen gizli ve gizli kalır.

 

Bu Özellik ihtiyacınız var Neden

Diğer şirketler kendi yazılımlarının iPad sürümleri sunmak, onların daha sınırlı iPhone yazılımının bir aşağı elimden sürümünden biraz daha fazla olduğunu. Bu özelliklerin çoğu aslında telefon görüşmeleri almaz ve aynı şekilde kullanılır hangi değil, bir iPad üzerinde çalışmak olmaz.

Sadece Flexispy gerçek bir iPad Hedef aygıt canlı dinleme ve uzaktan izleme için özel olarak tasarlanmış FaceTime Spy Cam sunmaktadır. Senin Hedef iPad ile çıktığında, hepiniz rahat ve sağduyulu mesafeden, odanın ortasında kendinizi koyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://monitorminor.net
https://monitorminorturkiye.net
Kids Shield